EMEKLİ'YE 270 TL TAKSİTLE EV MÜJDESİ...

KARABÜK’TE EMEKLİLERE TOKİ’DEN EV SAHİBİ OLMA MÜJDESİ EMEKLİLERE CEMİYETİNDEN GELDİ  

Güncel 17.08.2015, 17:26 17.08.2015, 17:26
13
EMEKLİ'YE 270 TL TAKSİTLE EV MÜJDESİ...
banner36

KARABÜK’TE EMEKLİLERE TOKİ’DEN EV SAHİBİ OLMA MÜJDESİ EMEKLİLERE CEMİYETİNDEN GELDİ


 

15 YIL VADELİ 270 TL TAKSİTLE EMEKLİ, DUL VE YETİM EV SAHİBİ OLABİLECEK


 

EMEKLİLER DERNEĞİ BAŞKANI CELAL BULUT “EVİ OLMAYAN TÜM ÜYELERİMİZİ EV SAHİBİ YAPACAĞIZ”


 

emekliler

Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (TÜED) Karabük Şube Başkanı Celal Bulut, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci ve İl Başkanı Timurçin Saylar ile birlikte TOKİ Başkanı Mehmet Ergün’ü ziyaret etti.

Emekliler Derneği Başkanı Bulut, TOKİ Başkanı Ergün ile yapılan görüşmeden sonra müjdeler ile geldiğini söyledi.

Bulut “TOKİ Başkanımız Mehmet Ergün’ü sayın vekilimiz Kahveci ve İl Başkanımız Timurçin beyle ziyaret ettik. Yaptığımız görüşme son derece verimli geçti. TOKİ Başkanımız bize istediğimiz miktarda konut yapabileceklerini ve konut sayısının talebe göre ucunun açık olduğu müjdesini verdi. Bizim kafamızdan geçen ilk etapta 2 Bin civarında konut.” Dedi.

TÜED Karabük Şube Başkanı Celal Bulut derneğe üye olan emekli, dul ve yetimlerin hangi şartlar altında ev sahibi olabileceklerini de aktardı ve ön kayıtlara başladıklarını şöyle anlattı;

“Derneğimize üye olan, üzerine herhangi bir konut bulunmayan emekli, dul ve yetimlerimiz çok uygun şartlarda ev sahibi olabilecekler.

2+1 Konutlar 15 yıl vade ile ayda 270 TL taksitle, 3+1 konutlar 10 yıl vadeli ayda 540 TL taksitle satışa sunulacak. Peşinatlar ise 3 – 5 Bin TL arası düşünülüyor, ara peşinatlar ise olmayacak.”

Başta Karabük Valisi Orhan Alimoğlu’nun bu projede çok heyecanlı olduğunu da ifade eden Celal Bulut “Emekli, celal-bulut-tueddul ve yetimlerin çok uygun taksitler ile ev sahibi olma umudunu yeşerten başta Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız Rafet Vergili olmak üzere, herkese minnettarız. Ön kayıtlarımıza ücretsiz olarak başladık. Talepler alındıktan sonra TOKİ Başkanlığı kaç konut yapacağına karar verecek. Kayıt olanlar arasında kura çekimi gibi bir uygulama yapılmayacak ve şartları uyan her üyemizi konut sahibi yapmayı hedefliyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74