EĞİTİM OSCAR'I KARABÜK ÜNİVERSİTESİ'NİN

banner73
Güncel 10.07.2014, 16:30 10.07.2014, 16:30
10
EĞİTİM OSCAR'I KARABÜK ÜNİVERSİTESİ'NİN
banner36
IMG_6539Uluslararası aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin’in 13.'sünü düzenlediği, siyaset, iş ve bürokrasi dünyasını bir araya getiren yılın starları ödül töreninde Karabük Üniversitesi eğitim oscarı ödülüne layık görüldü.

İstanbul’da gerçekleştirilen yılın starları ödül törenine; Kosova Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar, Almanya Uluslararası Diplomatlar Birliği Başkanı Günther Meinel ile yurtiçi ve yurtdışından siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önemli isimleri ile ankette alanlarında birinci gelenler ve temsilcilerin yer aldığı yaklaşık 500 kişi katıldı.

Siyasetten bürokrasiye, üniversitelerden belediyelere, sivil toplum örgütlerinden şirketlere ve markalara, yurt içinden ve yurt dışından iş adamlarına kadar 31 kategoride birinci gelenlerin ödüllendirildiği gecede, yılın üniversitesi seçilen Karabük Üniversitesi’nin ödülünü Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Kosova Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar’ın elinden aldı.

Ödül sonrası kısa bir açıklama yapan Rektör Uysal, “ Bu başarı hepimizindir. 2007 yılında kurulan Karabük Üniversitesi geçen 7 yıllık süre içerisinde kurumsallaşarak rekabet gücü kazanmış bir üniversitedir. Bu başarıya birlikte imza attığımız Karabük Üniversitesi’nin değerli çalışma arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerime, bize inanan ve katkılarını esirgemeyen değerli Karabük Halkına bana bu onuru tekrar yaşattıkları için şükranlarımı sunuyor, bu organizasyonda emeği geçen, katkıda bulunan ve oy kullanarak bizi Yılın Üniversitesi yapan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2014-2015 eğitim öğretim dönemi için öğrencilerimiz zorlu sınavları başarı ile geçerek, tercih yapma aşamasına geldiler, ben tercih yapacak öğrencilerimize geleceğin adımlarını şimdiden atarak, gençlerine vizyon çizen ve onları geleceğin meslekleri ile buluşturan ilklerin üniversitesi Karabük Üniversitesi’ne davet ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74