CUMHURBAŞKANI ADANA'DA VERGİLİ'Yİ ÖVDÜ

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KENDİSİNİ KARŞILAMAYAN ADANA BELEDİYE BAŞKANINA, KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ'Y

Güncel 30.05.2015, 14:59 30.05.2015, 14:59
38
CUMHURBAŞKANI ADANA'DA VERGİLİ'Yİ ÖVDÜ
banner36

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KENDİSİNİ KARŞILAMAYAN ADANA BELEDİYE BAŞKANINA, KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ'Yİ ÖRNEK GÖSTERDİ


 

cumhurbaskani-rafet
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamayan MHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü için "Bunların bizleri karşılayıp karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir" dedi.

Erdoğan'ın, Uğur Mumcu Meydanı'nda halka hitap ettiği sırada, Cumhurbaşkanını seçimden önce gelirse karşılamayacaklarını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hakkında kalabalık "Sözlü istifa" şeklinde sloganlar attı.

rft-vrgl"Gerek yok" diyen Erdoğan, "Bunların bizleri gelip karşılayıp karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir. Hiç önemli değil, bölücü terör örgütünün desteklediği o partinin belediye başkanları da aynı. Ama aynı şekilde MHP'li Karabük Belediye Başkanı gelip karşıladı ve hatta açılış törenine de geldi. Oraya da gelince ben de kendisinden rica ettim çıktı bir de selamlama konuşması yaptı. Biz nezakete nezaketsizlik yapmayız. Eğer nezaket kurallarına uymuş olsa Türkiye Cumhuriyetinin bir cumhurbaşkanı olarak yapılması gerekenin en güzelini yapardık. Ama bu kurallardan anlamayanlar da kusura bakmasınlar" diye konuştu.
Yorumlar (0)
13
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74