CEYLAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

KALKINMA BAKAN YARDIMCISI MEHMET CEYLAN “ÖMER AYAR’A VE EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ”  

banner73
Güncel 07.06.2014, 15:20 07.06.2014, 15:20
17
CEYLAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
banner36

KALKINMA BAKAN YARDIMCISI MEHMET CEYLAN “ÖMER AYAR’A VE EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ”


 

ceylen-mesaj

30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Karabük Belediye Başkan Adayı olan, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan bir basın açıklaması yayınladı.

Ceylan, basın açıklamasında, Karabük İl Yönetiminin görev nöbetini devrettiğini ve kendilerine teşekkür ettiğini belirtti.

Mehmet Ceylan, basın açıklamasında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;
AK Parti Karabük İl Teşkilatımızın, yapmış oldukları istişare ve değerlendirmeler çerçevesinde Partimizde yeni bir yapılanmanın önünü açmak açısından, uzun süredir yürütmüş oldukları hizmet nöbetini devretmiş olduklarını öğrenmiş bulunmaktayım.

Karabük İl Başkanımız Sayın Ömer AYAR ve arkadaşları, Partimizin kuruluşundan beri her kademede hizmet etmiş, fedakarca çalışmış arkadaşlarımızdır. Öncelikle İl Başkanı Sayın Ömer AYAR kardeşimiz olmak üzere, tüm Yönetim Kurulu Üyelerine ve aynı gerekçelerle görevinden ayrılan İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Özkan ÇETİNKAYA'ya, gerek 30 Mart Seçimlerinde gerekse seçim dışı Parti faaliyetlerindeki gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı kalbi teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu arkadaşlarımızın görevden ayrılması bir istifa değil, halkımıza ve Partimize hizmet yolunda bir nöbet değişimidir. Biliyoruz ki bu arkadaşlarımız, bundan sonraki Parti faaliyetlerinde de, halkımıza hizmet ve dava bilinci içinde yine eskiden olduğu gibi hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacaklardır.

Bu duygu ve düşünce içinde hizmet nöbetini devreden tüm arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, nöbeti devralacak arkadaşlarımıza başarılar diliyor, bu vesileyle tüm hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74