CEYLAN'DAN NEZAKET ZİYARETİ

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN VE İL TEŞKİLATI KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ’Yİ

banner73
Güncel 12.12.2013, 17:14 12.12.2013, 17:14
12
CEYLAN'DAN NEZAKET ZİYARETİ
banner36

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN VE İL TEŞKİLATI KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ’Yİ ZİYARET ETTİ


 

ceylan-nezaket-ziyareti


AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan ısınma turlarına başladı. Seçim çalışmalarına başlamadan önce nezaket ziyaretleri yapan Mehmet Ceylan, ilk olarak Vali İzzettin Küçüğü ziyaret etti ve ardından da Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'ye bir ziyarette bulundu.

Belediye Başkanının makamında gerçekleşen ziyaret sıcak bir havada geçtiği de gözlerden kaçmadı.

Ziğyaret sırasında bir konuşma yapan Mehmet Ceylan “Başkanım bildiğiniz gibi partimiz ve il genel merkezimiz, Karabük Belediye Başkan adaylığı için görevlendirmiş bulunmakta. Bu vesileyle Karabük’e yaptığımız ziyaretleri, Vali beyden sonra size gerçekleştirmek istedik, arkadaşlarımızla birlikte. Öncelikle bize layık görülen görevi şahsımız, ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Tabii ki sizler bizim dostumuzsunuz. Karabük’te 5 yıl hizmet yaptınız. Belediye Başkanlığının ne kadar önemli ve ne kadar kutsal bir görev olduğunu ben yaşayarak biliyorum. Değerli hizmetleriniz dolayısıyla sizlere teşekkür ediyoruz. Tabii bu bir hizmet yarışı. Bu vesileyle sizinde adaylığınız açıklandı. Allah hayırlı etsin, hayırlısıyla her ikimiz içinde, diğer partiler içinde Cenab-ı Allah hayırlısını nasip etsin. Tabii bu demokrasinin gereği bir hizmet, bayrak yarışı olarak görüyoruz bunu, inanıyorum ki huzurlu bir şekilde Karabük’te bu seçim kampanyasını hep birlikte gerçekleştireceğiz. Biz arkadaşlarımız adına gerekeni elbette yapacağız, inanıyorum ki Kaceylan-nzktrabük’te sizlerde siyasi partilerimiz de anlayış ve huzur içersinde bu seçim kampanyasını atlatma noktasında gayret sabredeceğiz hep beraber. Ben bir kez daha hizmetleriniz dolayısıyla teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Rafet Vergili ise "Ziyaretiniz gerçekten çok nazik bir davranış. Gerçi sizden beklemiş olduğum bir davranıştı. Bu davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Karabük için hayırlısı olur inşallah. Sizde her kademede görev yapmış deneyimli bir arkadaşımızsınız. Ben kuralları dahilinde hiç kimse birbirini incitmeden bir seçim olacağı inancındayım. Herkese hayırlısı olsun." dedi.

Mehmet Ceylan'ın Karabük'te sivil toplum kuruluşlarına, basın kuruluşlarına ve bazı yerlere ziyaretlerinin devam edeceği belirtildi.

Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39