CEVDET AKAY'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve KARDERFED Genel Başkanı Cevdet Akay, 25-28 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ‘Karabük Tanıtım Günleri’ne destek olanlara teşekkür mesajı yayımladı

Güncel 06.12.2021, 16:34 06.12.2021, 16:52
209
CEVDET AKAY'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
banner36

Tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve KARDERFED Genel Başkanı Cevdet Akay, 25-28 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ‘Karabük Tanıtım Günleri’ne destek olanlara teşekkür mesajı yayımladı.

Akay, Karabük kültürünün tanıtıldığı ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ‘Karabük Tanıtım Günleri’ için yayımladığı teşekkür mesajında, “KARDERFED tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen ve 4 gün süren Karabük Tanıtım Günleri’nde Karabük’ün turizmi, kültürü, sanatı, sporu, gastronomisi tanıtıldı. Etkinliğe siyaset, iş dünyası ve STK dünyasından önemli isimler katılırken, Karabük ili ve ilçelerinin yanı sıra İstanbul’daki diğer illerden de çok sayıda vatandaş etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Alana gelen vatandaşlar yöresel lezzet çadırından bölgenin meşhur yemeklerini ve doğal ürünlerini alma imkanı buldu. Kültür çadırlarını da ziyaret eden vatandaşlar Karabük’ün tarihini, turizmini ve kültürünü keşfettiler.Etkinliğin yapılmasında desteklerini esirgemeyen YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin’e, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, Karabük Valisi Fuat Gürel’e, Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ,Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, kaymakamlarımıza, kurum müdürlerine, STK temsilcilerine ve diğer katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-1
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74