ÇELİK-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI DEĞİRMENCİ ZİYARETLERDE BULUNDU

Güncel 05.10.2016, 09:14 05.10.2016, 09:14
7
ÇELİK-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI DEĞİRMENCİ ZİYARETLERDE BULUNDU
banner36

20161004aw864615_01Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Karabük’te bir dizi ziyaretlerde bulundu.


 

Geçtiğimiz aylarda eski Genel Başkan Cengiz Gül’ün istifa etmesinin ardından göreve getirilen Değirmenci sendikasının örgütlü olduğu KARDEMİR A.Ş yöneticileri başta olmak üzere kent protokolünü ziyaret etti.

Genel Başkan Yunus Değirmenci, beraberinde Genel Teşkilat Sekreter Recep Akyel, Genel Mali Sekreter Bayram Altun, Genel Eğitim Sekreter Ferhan Öner, Danışmanlar Gökhan Kaya ve Aysema Ahra, Karabük Şube Başkan'ı Ulvi Üngören, Şube Eğitim Sekreteri Levent Yazıcı, Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Ali Bilen ve Şube Mali Sekreter Alaaddin Danışman ile birlikte ilk olarak Emniyet Müdürü Serhat Tezsever'i makamında ziyaret ederek uyuşturucu ve FETÖ/PDY Terör Örgütüne karşı düzenlenen başarılı operasyonlardan dolayı teşekkür ettiler.

Değirmenci ve beraberindeki heyet daha sonra, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Başkan Yardımcısı Kamil Güleç, Karabük Valisi Mehmet Aktaş’ı ziyaret etti.

Ardından KARDEMİR A.Ş’da işçilerle birlikte öğle yemeği yiyen Değirmenci, MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti, CHP, MHP ve SP İl Başkanları ile Karabükspor Kulüp Başkanı Ferudun Tankut’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Yorumlar (0)
2
kar yağışlı
banner23
banner17
banner18
banner39