CARLTON COLE KARABÜK'TEN AYRILDI

İNGİLİZ FUTBOLCUYLA ANLAŞMA SAĞLANAMADI  

Güncel 11.07.2013, 14:56 11.07.2013, 14:56
16
CARLTON COLE KARABÜK'TEN AYRILDI
banner36

İNGİLİZ FUTBOLCUYLA ANLAŞMA SAĞLANAMADI


 

cole-gitti

Kardemir Karabükspor ile transfer görüşmesi yapmak üzere dün şehre gelen Nijerya asılı İngiliz futbolcu Carlton Cole, anlaşma sağlanamayınca bugün Karabük’ten ayrıldı.

Dün akşam saatlerinde Kardemir D.Ç Karabükspor Tesisleri'ne gelerek burada yöneticiler Murat Yolbulan ve Çağrı Güleç ile görüşen Cole, daha sonra takımın maçlarını oynadığı stadı gezerek Safranbolu’ya geçmişti. Dün akşam yemeğinde Murat Yolbulan ve Çağrı Güleç ile bir araya gelen Carlton Cole, gece saat 02.00’ye kadar yaklaşık 5 saatlik bir görüşme yaptı.


Para ve diğer konularda büyük oranda anlaşma sağlanan Cole, düşünmek için yönetimden 3 gün süre istedi. Karabükspor cephesinin takımın kampına biran önce katılması için ısrar ettiği futbolcu, transfer konusunu düşünmekte ısrar edince anlaşma sağlanamadı.

Carlton Cole, menajerleri ile birlikte Safranbolu’da kaldığı otelden ayrılarak Karabükspor’un makam aracı ile İstanbul’a hareket etti. Cole otel çıkışında gazetecilerin görüntü almasına izin vermezken, menajeri Cole'nin Karabük'ü beğenmediğinden anlaşma yapmadığını iddia etti.

Yorumlar (0)
18
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74