BURHANETTİN UYSAL'IN MESAJI

Güncel 08.04.2015, 18:18 08.04.2015, 18:18
36
BURHANETTİN UYSAL'IN MESAJI
banner36

uysal-mesajAK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLAN BURHANETTİN UYSAL, ADAYLARIN BELİRLENMESİNDEN SONRA BİR TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI


 

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı olan Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Facebook hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Uysal, yayınladığı teşekkür mesajında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;
Kıymetli Dostlarım;

7 Haziran 2015 günü demokrasi tarihimiz açısından çok önemli olduğuna inandığım 25. Dönem Parlamento seçimlerinde AK Parti'den milletvekili olabilmek için aday adayı oldum.

Bu yola çıkarken önce Yüce Rabbime, daha sonra bilgime, deneyimime, yüreğime ve siz değerli hemşerilerime güvendim. Şükürler olsun ki değerli hemşerilerimiz bizi bağırlarına bastılar, teveccüh gösterdiler.

Herkes bilmelidir ki; davamız ne vekillik ne de mevki makam davası değildir. Davamız Halka Hakka hizmet davasıdır.

AK Parti'den aday adayı olan tüm arkadaşları kutluyorum. AK Parti'nin değerli Karabük Milletvekili Adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyor ve aday arkadaşlara davamız yolunda başarılar dilerim. Önemli olan Türkiye’ye, Karabük’e, milletimize hizmet etmektir.

17 Şubat'ta AK Partimize yaptığım resmi başvurumuzdan bugüne kadar desteklerini esirgemeyen, kapısını gönlünü açan başta İl Başkanımız Timurçin Saylar olmak üzere, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, Merkez İlçe Başkanlığımıza, Kadın Kolları Başkanlığımıza, Gençlik Kolları Başkanlığımıza, İlçe Başkanlıklarımıza, Belediye Başkanlarımıza ve tüm AK Parti teşkilatımız ile sivil toplum kuruluşlarına, derneklere, esnafımıza ve tüm Karabüklü hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu süreçte değerli basın mensupları da bizim gözümüz kulağımız, ışığımız oldu. Karabüklü hemşerilerimize ulaşmamıza vesile oldukları için teşekkür ediyorum.

Aday adaylığım süresince manevi destek veren, uzaktan yakından çok sayıdaki yol arkadaşım kardeşlerime sonsuz şükran ve minnetlerimi sunuyorum.

Saygılarımla...
Yorumlar (0)
29
açık
banner17
banner18
banner39
banner74