BAŞKAN BULUT'TAN ET VE SÜT KURUMU TALEBİ

Başkan Bulut: "Talebimizi Tarım ve Orman Bakanlığı Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne ilettik"

Güncel 30.03.2022, 15:11 30.03.2022, 17:15
266
BAŞKAN BULUT'TAN ET VE SÜT KURUMU TALEBİ
banner131
banner36

Son günlerde Karabük gündemini meşgul eden Et ve Süt Kurumunun Karabük'te hizmete alınması ile ilgili basın açıklaması yapan Emekliler Derneği Karabük Şube Başkanı Celal Bulut taleplerini Tarım ve Orman Bakanlığına Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne ilettiklerini ifade etti.

TÜED Şube Başkanı Celal Bulut açıklamasında;

"Karabük TÜED (Türkiye Emekliler Derneği) Şube Başkanlığımız, son günlerde ülke gündemine de olan ET ve SÜT ürünleri satış şubesinin Karabük’te de hizmete alınması adına Tarım ve Orman Bakanlığımıza Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne talepte bulunulmuştur.

Konu ile ilgili, Karabük Milletvekillerimiz Sayın Niyazi Güneş ve Sayın. Cumhur Ünal’a, İl Başkanı Sn. Av. İsmail Altınöz’e de aktardık. Bu bağlamda Sayın Vekillerimiz de Et ve Süt ürünlerinin satış mağazasının ilimiz de de açılması için görüşmeler yapacaklarını beyan ederek destek vermişlerdir. Kendilerine de teşekkür ederiz.
Unutulmamalıdır ki,  Karabük’te 55 bin Emekli yaşamakta, Türkiye de nüfus oranına göre emeklinin en yoğun yaşadığı 2. İldir. 

Dünya da ve Ülkemizde yaşanan ekonomik şartlar üyelerimiz de çok etkilemektedir. Dolayısı ile Bakanlığınızın sosyal projelerinden olan piyasayı dengeleyen İnsanlarımızın daha kaliteli ve ucuz ürünler sunan Et ve Süt Kurumunun bir şubesinin de Karabük merkeze açılmasını talep ettiğimizi de kamuoyu ile paylaşmak istedik." dedi.
 

Yorumlar (2)
Adsız Cengaver 5 ay önce
bırak şimdi et sütü sayın celal bulut emekli perişan maaşları çok yetersiz hükümet her kesime iyileştirmeler yaparken emekliye doğru dürüst zam vermedi sen emekli cemiyeti başkanı olarak emeklinin aldığı ücretleri ile ilgilensene milletvekillerine bakanlara il başkanlarına emeklinin ücretlerini anlatsana
Kemal 5 ay önce
Sayın başkan boş işlerle uğraşacağına emekli maaşlarıyla ilgilenin emeklini n acınacak halı var sayenizde
banner11
banner12
21
açık
banner125
banner18
banner74