ALTINÖZ; MİLLETLE İÇ İÇE SİYASET YAPIYORUZ

AK Parti teşkilatı ziyaretlerde, vatandaş ve muhtarlarla bir araya geliyor, istek, talep ve önerileri not alıyor, çözüm noktasında istişarelerde bulunuluyor

Güncel 08.08.2022, 11:12 08.08.2022, 11:48
827
ALTINÖZ; MİLLETLE İÇ İÇE SİYASET YAPIYORUZ
banner131
banner36

AK Parti Karabük teşkilatı ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları kapsamında köy ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Karabük Milletvekilleri, İl Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları ziyaretlerde vatandaş ve muhtarlarla bir araya geliyor, istek, talep ve önerileri not alıyor, çözüm noktasında istişarelerde bulunuluyor.

21 yıldan beri, seçim olsun olmasın şehir merkezlerimizi ve köylerimizi dolaşıyoruz. Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz 26 Temmuz’da başlattıkları ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programı kapsamında 2 haftada Karabük ilçelerinde toplam 82 köy gezildiğini bildirdi. Altınöz, gerçekleştirdikleri ziyaretlere dair değerlendirmelerde bulunarak, “Ağustos ayı içerisinde Karabük’ün bütün köylerini milletvekillerimizle beraber dolaşmak için yola çıktık. Ağustos ayı içerisinde tüm ilçelerimizde teşkilat olarak sahada olacağız.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti 21 Yaşında

AK Parti’nin 14 Ağustos’ta 21’inci yılına gireceğini vurgulayan Altınöz, “Bir olduk 21 olduk. Kurulduğu günden bugüne insanla olan diyaloğumuz insanla odak noktası olarak yaptığımız siyaset burada devam ediyor. Vatandaşlarımızla çok güzel sohbetler ediyoruz, dertlerini dinliyoruz. Milletimize yardımcı olacağımız konularda yardımcı oluyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızı, AK Partimizi en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Altınöz, köy ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandıklarını kaydederek, “Bizlere gönül kapılarını açan tüm hemşerilerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum.” diyerek değerlendirmesini noktaladı.
 

Yorumlar (5)
Cenk Özdemir 2 ay önce
Güldürme beni İsmail :D
E.y. 2 ay önce
Seçim korkusu sarmış. 20 senedir iktidarsiniz; ama sona geldik.
Kemal 2 ay önce
Başka zaman kimseye ulsamassin seçim insanların hayatini değiştiriyor
Musa YAMAN 2 ay önce
Ah birde çözüm noktasında vatandaş odaklı hizmet yarışında koştursanız. Allah için köylere ziyaret ediliyor. Sıkıntı ve talepler alınıyor. Amma il genel meclisi üyeleri selam vermek den aciz. Sayın cumhurbaşkanım bu insanları da bilmeli..
SAFRANBOLU 2 ay önce
Allahın izniyle bu son seçiminiz...
banner11
banner12
15
açık
banner125
banner18
banner74