AK PARTİ'DEN ZAFER YÜRÜYÜŞÜ

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN “BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SİYASİ UZANTISI, BU ÜLKEDE BAZI Ç

Güncel 06.06.2015, 02:26 06.06.2015, 02:26
18
AK PARTİ'DEN ZAFER YÜRÜYÜŞÜ
banner36

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN “BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SİYASİ UZANTISI, BU ÜLKEDE BAZI ÇEVRELERİN VE PARTİLERİN UMUDU HALİNE GELMİŞ. ak-parti-tam-kadroBÜTÜN BU TEZGAHLARI, PLANLARI OYLARINIZLA PAZAR GÜNÜ BOZABİLİRSİNİZ. TÜRKİYE'NİN YENİ MACERALARA KARNI TOK”


AK PARTİ KARABÜK’TE ZAFERE HAZIRLANIYOR 


AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR “ARTIK BU ÜLKEYE, VESAYET GRUPLARI DİZ ÇÖKTÜREMEYECEK”


  

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan genel seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam eden AK Parti Karabük teşkilatı AK Yürüyüşlerine devam ederek Esentepe ve Kurtuluş Mahallelerinde de çalışmalarını sürdürdü.

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Esentepe Mahallesi’nde gerçekleştirilen AK Yürüyüşün ardından vatandaşlara seslenerek “Bu ülkeye vesayet grubu artık diz çöktüremeyecek. Vesayet grubu her 20-30 yılda bu ülkeyi karıştırıp kardeşi kardeşe kırdırıyorlardı. Artık vesayet grupları bunu yapamayacak” dedi.

7 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimde vatandaşlara yapılacak olan manipülasyonu milletin anladığını belirten Saylar, konuşmasına şöyle devam etti;

akparti-6615-2“Şu anda 7 Haziran’daki seçimde vatandaşımıza yapılacak olan manipülasyonu milletimiz anladı. Bu ülkeye vesayet grubu artık diz çöktüremeyecek. Vesayet grubu her 20-30 yılda bu ülkeyi karıştırıp kardeşi kardeşe kırdırıyorlardı. Artık vesayet grupları bunu yapamayacak. Bizlerin aziz milletimize, İslam coğrafyasına hizmet etmemiz gerekiyor ve şuana kadar yaptığımız hizmetler bundan sonra da devam edecek. Oyunları görüyorsunuz, neler yaptıklarını görüyorsunuz. Bunları etrafınıza anlatın. Ne yapıyorlar, papa bir cümle söylüyor; burada çıkıp BBP çıkıp burada Cumhurbaşkanı doğru söylemiyor, papa doğru söylüyor diyor. Sen papaya mı inanıyorsun, yoksa bir Müslüman mı inanıyorsun? Biz dinimiz gereği önce Müslüman’dan gelen habere inanırız, oralardan gelen söze inanılmaz, araştırılır. Bugün CHP’nin lideri, Cumhurbaşkanımıza Aksaray’da klozeti altından diyor. O kendi CHP iktidarları döneminde milletimize ne eziyetler yaptı onları anlatsın. 1960 Menderes’i niye astılar onu anlatsınlar, millete yaptıkları eziyetleri anlatsınlar, üniversitelere başı kapalı kızlarımızı sokmadıkları zamanları anlatsınlar, Türk ekonomisini batırdıklarında demokratik sol parti iktidarda olabilir; ama CHP zihniyeti iktidardaydı, önce bu millete bunların hesabını versinler sonra bizim karşımıza çıkıp konuşsunlar. Biz milletimiz ve Karabük’ümüz için hizmet etmeye devam edeceğiz. Karabük bize güven AK Parti var.”

akparti-6615-4KAHVECİ “BU SEÇİM ESKİ TÜRKİYE ÖZLEMCİLERİ İLE YENİ TÜRKİYE SEVADALILARININ SEÇİMİ OLACAK”
AK Parti Karabük Milletvekili ve adayı Osman Kahveci, 7 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimlerin eski Türkiye özlemcileri ile yeni Türkiye sevdalılarının seçimi olacağını belirterek şunları söyledi;

“Biz millete ne ağabeylik için, ne ağalık yapmak için ne de patronluk yapmak için geliyoruz. Biz milletimize hizmet etmek için geliyoruz. 7 Haziran akşamı sandıklar açılmaya başladığında şunu göreceğiz. Sedat Namal kardeşimiz ile birlikte 2-0 yaparak yine birinci parti AK Parti çıkacak. Bu seçim eski Türkiye özlemcileri ile yeni Türkiye sevdalılarının seçimi olacaktır. Onun için 13 yıldır 9 seçimde AK Parti’yi iktidardan uzaklaştıramayanlar bu seçimde çok farklı komplolar kuruyorlar. Sağcısı, solcusu, liberali bir tarafta arkalarına Pensilvanya’yı almışlar bir yandan paralel bir yandan Kandil, bir yandan da DHKP-C illegal kanallarla AK Parti’yi iktidardan düşürmek istiyorlar. Meşru siyasetçiler ile gayri meşru örgütlerin tek amacı tek dertleri, AK Parti iktidarını düşürmek olmuş. Kurucu Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanımız olunca zannettiler ki AK Parti çökecek; ama şunu düşünmediler şimdi Genel Başkanımız, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’da bir Recep Tayyip Erdoğan oldu. Anladılar ki bu AK Parti’de herkes bir Recep Tayyip Erdoğan, bunun için entrikalar ile bizleri iktidardan uzaklaştırmanın derdine düştüler; ama yine başaramayacaklar milletimiz buna izin vermeyecek. 7 Haziran akşamı da tüm Türkiye bunu sandıklarda gösterecek ve AK Parti ile yola devam diyecek”

NAMAL “MİLLETİMİZ AK PARTİ İLE YOLA DEVAM DİYECEK”
AK Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal, hafta sonu gerçekleştirilecek olan genel seçimde sandıklardan AK Parti’nin birinci parti çıkacağını söyleyerek, şöyle konuştu;

“13 yıldır AK Parti olarak girilen her seçimde milletimizin teveccühleri ile iktidar olduk. İnşallah bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan seçimde de Karabüklü hemşerilerimizin destekleri ile yine ülkemiz genelinde ve Karabük’te birinci parti olarak sandıklardan çıkacağız. Ben bu kutlu davada, bu mübarek yolda herkesin elini vicdanına koyarak hareket edeceğinden eminim. Görüyorsunuz ki herkes bir oldu bu güzel ülkemizin ekonomik anlamda, siyasi anlamda, yatırım ve hizmet anlamlarında tekrar çökerek eski haline dönmesi için uğraşıyor. AK Parti iktidarımız dönemince gelişen ve her geçen büyüyen ekonomiyi çökertmeye çalışıyorlar; ama biz inanıyoruz ki milletimiz buna izin vermeyecek. Ben şimdiden hafta sonu gerçekleştirilecek olan genel seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum ve durmak yok AK Parti ile yola devam diyorum” 

5000 EVLER AK PARTİ İLE YÜRÜDÜ


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Türkiye’nin maceralara karnının tok olduğunu söyleyerek, “Bölücü terör örgütünün siyasi uzantısı, bu ülkede bazı çevrelerin ve partilerin umudu haline gelmiş" dedi.

AK Parti Karabük İl Teşkilatı tarafından 5000 Evler semtinde ‘Yeni Türkiye’ yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşün ardından perşembe pazarı alanında düzenlenen mitinge katılan Şahin, yaptığı konuşmada vatandaşların kendilerine ve diğer partilere ne yaptıklarını sormaları gerektiğini vurguladı.

akparti-6615-3CHP ve MHP'nin iktidarları dönemlerinde vatandaşların yaşadığı sıkıntıları hatırlatan Şahin, MHP'nin "Bizimle yürü Türkiye" dediğini hatırlatarak, bir fıkrayla Türkiye'nin daha önce MHP'yle yürüdüğünü, milletin MHP'nin yürüyüşünü gördüğünü anlattı.

MHP’nin 1999-2002 yıllarında hükümet ortağı olduğunu ve Devlet Bahçeli’nin de Başbakan Yardımcısı olduğunu hatırlatan Şahin, "Biz MHP’nin yürüyüşlerini gördük. O yürüyüşle bu ülkeye hizmet olmaz. 21 bankaya o dönemde el kondu. O bankaların içi boşaltıldı. Bankaların ceremesi millete yüklendi. Bir gecede insanlar varlıklarının yarısını kaybetti. Faizler çok fazla yükseldi. En önemlisi Karabük'ün can damarı, Türk ekonomisinin lokomotifi KARDEMİR adeta kapısına kilit vurulacak hale gelmişti. İşçiler 3'er aylık ücretsiz izinlere ayrılıyordu. O yürüyüşü gördük. Millet biliyor" dedi.

"PAZAR GÜNÜ İKİ SEÇENEK VAR"
akparti-6615-6Türkiye'nin istikrarı için tek başına iktidarın önemine değinen Şahin, “Pazar günü iki seçenek var. Sandıktan ya bir parti tek başına iktidar olarak çıkacak ya da koalisyon çıkar. İki ihtimal var. AK Parti’nin dışındaki diğer partiler bir koalisyon çıkartmaya çalışıyorlar. Hatta bir takım medya patronları ve yurt dışındaki Türkiye'nin şuandaki gidişatından rahatsız olan bir takım çevreler 'AK Parti iktidardan gitsin koalisyonda olsa başka bir hükümet gelsin' diye temenni ediyorlar. Seçimlerde iddialı laflar eden bazı siyasi partilerin bir tek umudu var. Umutları HDP ve onun Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş. 'HDP barajı aşsa da AK Parti daha az milletvekili çıkarsa da iktidardan düşse' diye dua ediyorlar. Bölücü terör örgütünün siyasi uzantısı, bu ülkede bazı çevrelerin ve partilerin umudu haline gelmiş. Bütün bu tezgahları, planları oylarınızla pazar günü bozabilirsiniz. Daha önce olduğu gibi yine bozacağınıza inanıyorum. Daha önce bunu bozdunuz inanıyorum ki tekrar bozacaksınız” diye konuştu.

“TÜRKİYE'NİN YENİ MACERALARA KARNI TOKTUR”
akparti-6615-5Türkiye’nin istikrarla yoluna devam etmesi gerektiğini kaydeden Şahin, “Koalisyon hükümetlerinden bu ülkeye hiçbir fayda gelmedi ve zarar gördü. Bunun aksini iddia edenler ispat edemezler. Tek başına iktidar olmaya en yakın, bu konuda en güçlü, tüm kamuoyu anketlerinde tek başına iktidara gelmesi şansı olan tek parti AK Parti’dir. Diğerlerinin böyle şansı yoktur. Ne CHP’nin, ne MHP’nin, ne de baraj açma mücadelesi veren HDP’nin böyle bir şansı yoktur. O bakımdan Türkiye'yi maceralara sürüklemeyeceğiz. Türkiye'nin yeni maceralara karnı toktur, böyle bir lüksü de yoktur. Türkiye’nin geleceği için, gelecek 4 yılı için, hatta Cumhuriyetin 100. yılı 2023’e kadarki süreç için istikrarla Türkiye’nin gelişmeye büyümeye devamında yarar vardır. Bunu siz sağlayacaksınız” dedi.

Mitinge AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal ile partililer katıldı.
Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74