AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

banner73
Güncel 08.03.2021, 11:35
59
AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Altınöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; "Hayatın her alanında varlıkları ve emekleriyle geleceğin şekillendirilmesinde, dünyamızı güzelleştiren, daha yaşanabilir hale getiren, aile ve toplum yapımızın temel taşı olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

Ülkemize hizmetleriyle değer katan, eğitimden iş hayatına ve siyasete kadar her alanda kadınlarımızın söz sahibi olmaları, sorunlarını dile getirebilmeleri, çözüm önerileriyle yol gösterici olmaları ve öncül rol üstlenmeleri büyük önem taşımaktadır. Tüm kadınlarımıza örnek olacak başarılarıyla adından söz ettiren, genç nesillere ışık tutan, geleceğimize yönelik tehditler karşısında dimdik duran, eğitimli, cesur ve öz güveni yüksek kadınlarımız geleceğe yürüyüşümüzde en önemli güvencemizdir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, canlarından çok sevdikleri çocuklarını, eşlerini, babalarını, kardeşlerini vatan uğruna toprağa veren şehit yakınlarımıza, sabır temenni ediyorum. Virüs nedeniyle vefat eden kadınlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. İnsanlığın umudunu yeşerten, ülkemizde birlik ruhunu mayalayan, milli manevi değerlerimizi yücelten ve ailelerimize güç katan bütün kadınlarımıza şükranlarımı sunuyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum."

Yorumlar (0)
16
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74