AK PARTİ HIZLANDI…

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI OSMAN KAHVECİ VE SEDAT NAMAL TEŞKİLAT ÜYELERİ İLE BİRLİKTE SEÇİM ÇALIŞMALARINA

Güncel 22.04.2015, 00:55 22.04.2015, 00:55
26
AK PARTİ HIZLANDI…
banner36

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI OSMAN KAHVECİ VE SEDAT NAMAL TEŞKİLAT ÜYELERİ İLE BİRLİKTE SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZLI BİR ŞEKİLDE BAŞLADILAR


 

AK ADAYLAR, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI, KAMU KURUMLARI ZİYARETLERİ İLE ESNAF GEZİLERİ YAPTI


 

kahveci-namal-dakika-durmuyor

 

SEDAT NAMAL SANAYİ ESNAFI İLE DUADA BULUŞTU

AK Parti Karabük Milletvekili Adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal seçim çalışmalarına hazırlanan program dahilinde aralıksız olarak devam ediyorlar

Hafta başı ilk olarak AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, Safranbolu ilçe Sanayi Sitesi esnaflarının hafta başı dua programına katıldı.

ak-20-21.04-15Safranbolu Sanayi Sitesi esnaflarının her hafta başı dua ile yaptıkları işe başlama geleneğine AK Parti Karabük Milletvekili Sedat Namal beraberinde Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ile birlikte katıldı. Camii imamının yaptığı dua sonrasından esnaflarla tek tek tokalaşarak hayırlı işler dileyen Sedat Namal, daha sonra esnaflarla sohbet etti.

AK Parti Milletvekili Adayı Sedat Namal, İslam Alemi’nin kutlu bir döneme girdiğini de belirterek, Regaib, Mirac, Berat ve Kadir Gecelerini ifade eden, mübarek iklimin hayırlara vesile olması niyazında bulundu.

ak-20-21.04-14Üç ayların, Yaratılanı, yaradandan ötürü sevmek, hak için halka yürek açmak adına önemli fırsatlar sunduğunu da kaydeden Namal, “Recep ayı ile başlayarak Şaban ayı ile devam eden ve Ramazan Ayı ile son bulan mübarek üç aylara üç aylara girdik. Bu aylar, milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, aynı duygu ve maneviyatı paylaşan gönüllerin bir araya geldiği çok özel günlerdir. Hayatımıza huzur ve canlılık kazandıracak olan bu mübarek ay ve geceler, ailemize, çocuklarımıza, milletimize ve Allah’a karşı görev ve sorumluluklarımızın olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatıyor. Bu aylar, geçmişimizin muhasebesini yaparak, geleceğe azim ve enerji dolu bir şevkle atılmak için iyi bir fırsattır. Derin bir ruhaniyetin yaşandığı üç aylar döneminde, irfan, iman ve vicdanlarımızı yenilemek, birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek manalı ve samimi bir duruş sergilemek durumundayız” dedi.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARETLER

ak-20-21.04-13Öğleden sonra Milletvekili adayı Osman Kahveci’nin de katılımı ile Sedat Namal ve beraberinde AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile teşkilat üyeleri tam kadro seçim çalışmalarını sürdürdü.

7 Haziran genel seçimleri doğrultusunda AK Parti Milletvekili adayları ve teşkilat üyeleri, ilk olarak İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Ziraat odası Başkanı Hasan Benlioğlu, Belediye İş Sendikası Şube Başkanı İlhami Yılmaz, Karabük Orman Kooperatif Birliği Başkanı Hamdi Kaplan, KARDER Başkanı Uğur Çalışkan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Seyit Ahmet Karabacak, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Nurettin Tümen’i ziyaret ettiler.

ak-20-21.04-12Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, “7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimleri için çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Parti teşkilatımız ile birlikte koordineli bir şekilde çalışarak sıkmadık el bırakmadan gece gündüz çalışıyoruz. Gündüz kurum ziyaretleri, akşamları da ev toplantıları ile ziyaretlerimize devam ediyoruz. İnşallah 7 Haziran günü Karabük’ümüz de milletvekili sayımızı yine 2-0 yaparak hizmetlerimize tüm hızı ile devam edeceğiz” dedi.

ak-20-21.04-10AK Parti Karabük Milletvekili adayı Osman Kahveci ise, vekâleti halkın vereceğini ve bu kapsamda da çalışmaların devam ettiğini kaydederek, Biz Karabüklü hemşerilerimizden vekâlet almaya geldik. Allah’ın izniyle 7 Haziran günü Karabük’ümüz bayram yeri gibi olacak. Bizim iktidarımız döneminde Karabük’e yapılan hizmetler ortadır. İnşallah bu seçimlerde de halkımız bizlere vekâleti verip hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

ak-20-21.04-9Gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından kısa bir açıklama yapan İl Başkanı Timurçin Saylar ise, “Milletvekili adaylarımız ile birlikte tüm teşkilat kademelerimiz sistemli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Her gün seçim koordinasyon merkezimiz ile sistemli bir şekilde irtibat halinde olarak ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizler halkımıza hizmet için elimizden geleni yapıyoruz. Karabüklü kardeşlerimiz bunun farkında ve bu farkı da 7 Haziran günü gösterecektir” diye konuştu.

KAHVECİ VE NAMAL TSO İLE MÜSİAD’I ZİYARET ETTİ

ak-20-21.04-3Hafta başı hızlı başlayan seçim gezilerinin ikinci gününde AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, Karabük TSO Başkanlığını ve MÜSİAD Karabük Şubesini ziyaret etti.

Milletvekili adayı Osman Kahveci ve Sedat Namal, beraberinde İl Başkanı Timurçin Saylar, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Hülya Uğur Kocakavak, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk olarak Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan’ı ziyaret etti.

ak-20-21.04-2Ziyarette kısa bir konuşma yapan Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, Türkiye’nin bir seçim sürecine ve maratonuna girdiğini belirterek, “Biz bu süreçte dostça, samimi ve huzurlu bir şekilde seçimlerin geçmesini, ticaret kesimini temsil eden örgüt olarak canı gönülden arzu ediyoruz. Bu seçimler demokratik Türkiye’nin yol haritasında önemli dönüm noktalarıdır. İnşallah bundan sonraki süreçte de Türkiye’de istikrarın korunması, ticaret erbabı ve sanayicinin talebidir. Bundan sonraki süreçte ülkemizde barış ve kardeşlik içinde seçimlerin geçmesi bizim tek arzumuzdur” dedi.

ak-20-21.04-1AK Parti Karabük Milletvekili ve adayı Osman Kahveci ise, Karabük ekonomisinin nabzının burada attığını belirterek, “Ötenden beri TSO ile Karabük’ün gelişmesi ve büyümesi adına birlikte çalışmalar yaptık. Sedat Namal kardeşimizin döneminde de AK Parti hükümetleri olarak TSO’da birçok güzellikleri beraberce gerçekleştirdik. Bundan sonra da yeni başkanımız Tuncay Özcan ile aynı şekilde gerçekleştireceğiz. TSO aynı zamanda Karabük’ün fikir önderliğini de yapıyor. Karabük’e yapılması gereken ve elzem olan projeleri bize iletiyorlar. Siyasetçi ve iş dünyası ile en güzel ilişki TSO’larla yapılıyor. Bundan sonra daha çok sıkı işbirliği yapacağız. Bu kapsamda Eskipazar ilçesinde kurulması planlanan İhtisas Organize Sanayi Bölgesi konusu nihayetinde eyleme dönüştü. Geçtiğimiz haftalarda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza yaptığımız ziyarette dosyayı kendisine verdik. Önümüzdeki ay Bakanımız buraya gelerek gerekli incelemeleri bizzat yapacak. Bizden dere ıslahı ile ilgili çalışma yapmamızı istedi ve bizde bunu hızlı bir şekilde gerekli yazışmalarını yaptık. Önümüzdeki süreçte TSO’nun elindeki bu projeyi bizlerde ağırlıklı olarak Karabük’e kazandırarak kentimizi geliştirip büyüteceğiz. Bu kapsamda Türkiye 13 yıldır istikrar ve kararlılıkla büyümeye devam etti 7 Haziran seçimlerinden sonra da sürecektir” dedi.

ak-20-21.04-7Eski TSO Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal ise Karabük’ün basiretli tüccarların, iş ahlakı yüksek olan işçilerin, alın terinin emeğe dönüştüğü genç bir cumhuriyet kenti olduğunu belirterek, “Eskipazar İsmetpaşa bölgesine kurulacak olan İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Karabük’ün önümüzdeki 50 yılını kurtaracak bir projedir. Projenin kazanımı noktasında TSO Başkanlığı görevimizde biz üzerimize düşeni yaptık. Şimdi ise bu projeyi bir önce hayata geçirmek için ise ne gerekiyorsa TSO Başkanımız ve İl Başkanımız ile birlikte takip ederek hayata geçireceğiz. Bu kapsamda gerekli dosyalar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Fikri Işık’a verildi. Kendisi de Mayıs ayında buraya gelerek incelemelerini yapacak. Şimdiden bu projenin ülkemize ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ak-20-21.04-6MÜSİAD ZİYARETİ

AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal beraberindekilerle birlikte ardından Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şubesini ziyaret etti.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, “Geçtiğimiz yıl 20 Haziran’da açılışını yaparak Karabük’te en güçlü işadamları nezdinde Sivil Toplum Örgütüyüz. Kendi alanımızda ve Karabük’ün her türlü sorunları inceleyerek bunları paylaşıyoruz. Sektörel ve iş dünyası ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Karabük’ün sorunları olduğu gibi siyasi sorunlarda bizleri ilgilendiriyor. Bu konuda bizde üzerimize düşeni yapıyoruz. Bu seçimler Türkiye’nin dönüm noktası. Türkiye’de istikrarın, güvenin ve huzurun devamı içinde 7 Haziran’da oylarını kullanarak ülkenin geleceğine yön verecekler” dedi.

ak-20-21.04-5AK Parti Karabük Milletvekili ve adayı Osman Kahveci ise, kendilerini kabul eden MÜSİAD Şubesi yönetimine teşekkür ederek, “MÜSİAD Türkiye’nin sanayisine ve iş dünyasına yön veren ülkenin en güçlülerinden bir tanesi. Uzun süredir Karabük’te MÜSİAD’ın şubesi yoktu. Ahmet Nur Başkanımız ve ekibinin başarılı bir çalışması ile 100’e yakın üyesi ile MÜSİAD kısa sürede kendinden bahsettirmeye başladı. Siyaseten bu oluşumu desteklediğimiz herkes tarafından biliniyor. İş dünyası ne kadar güçlü olursa, hem Türkiye’nin önü açık olur hem de Karabük’ün önünün açılmasında lokomotif görevini üstlenecek. MÜSAİD inşallah bu kapsamda Karabük’ün önünü açacağını inanıyoruz. MÜSİAD Karabük Şubesini ekibini de takdirle karşılıyoruz” dedi.

ak-20-21.04-4ADAYLARDAN STK ZİYARETLERİ

Adaylar Osman Kahveci ve Sedat Namal, seçim çalışmaları kapsamında Sivil Toplu Kuruluşlarını ziyaretlerine devam ettiler.

Milletvekili adayı Osman Kahveci ve Sedat Namal, beraberindekiler ile birlikte ilk olarak Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Kahveci ve Namal ardından Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesi ve Muharip Gaziler Derneğini ziyaret etti.

 

SAFRANBOLU SANAYİ SİTESİ HAFTA BAŞI SABAH DUASI
 

SİVİL TOPLUM VE RESMİ KURULUŞ ZİYARETLERİ
 

KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARETİ
 

MÜSİAD KARABÜK ŞUBE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ
 

 
Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74