AK PARTİ'DEN ANKARA ÇIKARMASI

AK Parti Teşkilatları Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulundu

Güncel 12.05.2022, 09:51 12.05.2022, 09:58
252
AK PARTİ'DEN ANKARA ÇIKARMASI
banner36

İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ve AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı Ankara’da bir dizi ziyaretler yaparak, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan ve Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Genel Müdür Yardımcısı Ali Keskinkılıç’ı ziyaret etti.

AK Parti teşkilatının Hazine ve Maliye Bakanlığı ziyaretinde, ekonomik gelişmeler, Hazine ve Maliye Bakanlığının destekleri, Karabük'e yapılan yatırım ve destekler hakkında görüşmeler gerçekleştirildi. Ziyarette AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan’a ilgi ve alakalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, nazik ziyaretleri ve iyi dileklerinden dolayı AK Parti teşkilatına teşekkür etti.

AK Parti Teşkilatı Ankara ziyaretlerinde ikinci durağı olan Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Genel Müdür Yardımcısı Ali Keskinkılıç’la bir araya geldi. Ziyarette, Türkiye’nin milli kuruluşu MKE’nin yapay zekâ, akıllı silah ve geleceğin teknolojileri üzerine araştırma-geliştirme faaliyetleri, Milli Teknoloji Hamlesi ve Türkiye'nin savunma sanayiinde attığı dev adımlar hakkında istişarelerde bulunuldu. 

AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, misafirperverliklerinden dolayı MKE Genel Müdür Yardımcısı Keskinkılıç’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. MKE Genel Müdür Yardımcısı Keskinkılıç ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti teşkilatına teşekkür etti.


 

Yorumlar (1)
Çetin 1 hafta önce
Ankaraya çıkarma yaptınızda Karabük için ne yaptınız. Turistik seyahatten başka bişey değil. Gezin bakalım fazla zamanınız kalmadı gideceksiniz.
banner11
banner12
14
kapalı
banner125
banner18
banner74