AK MİTİNGLER DEVAM EDİYOR...

CUMAYANI KÖYÜNDEN AK PARTİ’YE TAM DESTEK  

Güncel 31.05.2015, 22:57 31.05.2015, 22:57
20
AK MİTİNGLER DEVAM EDİYOR...
banner36

CUMAYANI KÖYÜNDEN AK PARTİ’YE TAM DESTEK


  

AK Parti Karabük İl Başkanlığı’nın düzenlediği AK yürüyüşler ve mitingler Cumayanı Köyü’nde coşkulu kalabalık ile devam etti.

Cumayanı Köyü’nde düzenlenen AK yürüyüş ve mitinge İl Başkanı Timurçin Saylar, milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl ve Merkez İlçe teşkilatı ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumayanı Köyü’nde gerçekleştirilen ve kalabalıktan oldukça memnun kaldıklarını ifade eden İl Başkanı Timurçin Saylar, “AK Parti olarak 13 yılda Cumayanı Köyü’ne diğer siyasilerin yapmadığı hizmetleri yaptık. 30 yılda
yapılmayan hizmetleri biz 13 yılda yaptık. Biz bu milletin hizmetkârıyız. 13 senede bu memlekette, Türkiye’nin her yerinde hizmet yaptık. Bu milletin ve ümmetin sesi olduk. 2002 yılından önceki Türkiye’nin halini biliyorsunuz. Yokluk, zulüm, ekonomik sıkıntı dönemlerini yaşattılar; ama şimdi bakın ülkemiz refah içerisinde ve bu ülkenin kasasında şunda 135 milyar dolar para var. AK Parti iktidarından önce kasada 1 milyar dolar para yoktu. Şimdi ülkemizin refah durumunu herkes görüyor. Biz inşallah ülkemize, milletimize, ümmetimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizleri desteklemeye devam edin. Allah’ın izniyle ülke olarak kalkınma da, büyüme de, gelişme de sizlerin destekleri ile devam edecek”
dedi.

ak-miting-31052015-3KAHVECİ, “AK PARTİ RÜZGÂRINI CUMAYANI’NDA KİMSE KESEMEZ”
AK Parti Karabük Milletvekili ve adayı Osman Kahveci ise, “Cumayanı Köyümüz bizlere her zaman çok büyük destek verdi. Bizde Cumayanılı hemşerilerimize elimizden gelen her hizmeti yapmaya çalıştık ve yaptık. 2011 yılında en büyük desteği vererek AK Parti’nin yanında oldu. İnşallah 7 Haziran seçiminde de bizlere destek vererek yanımızda olacaktır. Bizim Cumayanı’na gelirken yüzümüz ak olarak geliyoruz. Çünkü, sizlere verdiğimiz her sözümüzü yerine getirdik. Biz mutluyuz, gururluyuz. Sebebi ise, içme suyunu akıttık, spor sahasını yaptık, kanalizasyon yapılıyor, kilit taşlarını yaptık, şimdide de köy konağını yapacağız. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Sizler diğerlerinin palavralılarına inanmayacaksınız. Biz sizin yanınıza gelirken başımız dik geldik. Bunun da sebebi verdiğimiz sözleri hep yerine getirdik. İnşallah bu seçimde de AK Partimize destek vererek sizlere hizmet etmeye devam etmemizi sağlayacaksınız. Sizlere güvenimiz ve inancımız sonsuzdur. Bizleri desteklemeye devam edeceğinize inanıyor ve sizlere güveniyoruz. AK Parti’nin rüzgârını Cumayanı Köyü’nde kimse kesemez. Bu rüzgâr bizleri iktidara getirecektir” ifadelerini kullandı.

ak-miting-31052015-2NAMAL’DAN CUMAYANI KÖYÜ’NE OKUL SÖZÜ
AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, “Biz Cumayanılı hemşerilerimizin yaptığı her hareketi canı gönülden, insan sevgisinden yaptığına inanan bir insanız. Çünkü Cumayanı’nın bir özelliği vardır. Belki Karabük’ün girişinde en güzel yerde, hak ettiği imkânlarda yaşayamamaktadırlar; ama Cumayanın AK Parti iktidarımızda Allah’ın izniyle her türlü imkanı ayağına gelmektedir. Burada eğitim alanında 3-5 yıl sonra burası yetmeyecek; ama ben size değerli büyüğüm Osman Kahveci ağabeyim ile birlikte söz veriyorum Türkiye’nin en lüks okulları neyse Cumayanı Köyümüzde ona da sahip olacak. Gençlerimize ise Eskipazar ihtisas OSB ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Orada da işsiz gençlerimize iş kapısı açılacak. Biz sizlere hizmet etmek adına elimizden geleni yapacağız. Biz sizlere ömür boyu hizmet adına çalışacağım” dedi.
Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74