ADEM KAR İDDİALI...

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINI HER GEÇEN GÜN HIZLANDIRIYOR  

banner73
Güncel 02.10.2015, 14:00 02.10.2015, 14:00
37
ADEM KAR İDDİALI...
banner36

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINI HER GEÇEN GÜN HIZLANDIRIYOR


 

MHP ADAYI ADEM KAR “BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”


 

birinci-parti-olacagiz-mhp

Önceki gün Safranbolu’da esnaf ziyaretlerinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın dün de Karabük’te Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan esnafları tek tek gezerek seçim çalışmalarını devam ettirdiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar Bayır Mahallede bulunan Karabük Devlet Hastanesinin kapatılması ile birlikte özelikle bu civarda ve Gazipaşa Caddesinde bulunan esnafların zor durumda kaldığını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın 1 Kasım’da yapılacak milletvekili seçimleri ile ilgili çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyorlar. Önceki gün Safranbolu’da esnaf ziyaretlerinde bulunan Kar ve Aydın dün de Karabük’te Gazi Paşa Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek sıkıntılarını dinlediler. Gazi Paşa Caddesinde bulunan esnaflar ve caddeden geçen vatandaşlar MHP milletvekili adaylarına yoğun ilgi gösterdiler.

“BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

Seçim çalışmalarında kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan çok memnun kaldıklarını belirten MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar “Gün boyunca esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Seçim çalışmalarımız akşam da devam ediyor. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz ziyaretlerde bizlere gösterilen ilgi ve alakadan Karabük’te birinci parti olacağımız gösteriyor. Karabük halkı kimin daha iyi hizmet vereceğini çok iyi biliyor. Bizler her zaman Karabük halkı ve esnafı ile iç içe olacağız. Seçimden seçime halkımızı ve esnafımızı hatırlamayacağız” dedi

GAZİPAŞA CADDESİ ESNAFLARI ZOR DURUMDA

Bayır Mahalle’de bulunan hastanenin kapatılmasından sonra bu civarda ve Gazipaşa Caddesinde bulunan esnafların çok zor durumda olduklarını da söyleyen Kar açıklamalarına şöyle devam etti;

“Halkımız ve esnaflarımız Karabük Devlet Hastanesi kapanmayacak diye kandırıldı. Kapatılmayacak dendi fakat kapatıldı. Buranın kapatılması ile birlikte esnaflarımız maddi yönden çok zor duruma düştüler. Bazı esnaflarım kirasını bile ödeyemediğini söylüyor. Girdimiz her iş yerinde bu sorun ile karşılaştık. Mevcut hükümetin niçin böyle bir uygulama yaptığına anlam veremediklerini söylüyorlar. Bayır Mahalledeki hastane kapatılarak hem esnaflarımız hem de bu civarda oturan vatandaşlarımız mağdur oldular”

 
Yorumlar (0)
3
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74