21. SYM'NİN TEMELİ ÇERÇİLER MAHALLESİNDE ATILDI

Karabük Belediyesi tarafından 21’incisi yapılacak olan Sosyal Yaşam Merkezi’nin (SYM) temeli Çerçiler Mahall

Güncel 07.04.2016, 13:54 07.04.2016, 13:54
13
21. SYM'NİN TEMELİ ÇERÇİLER MAHALLESİNDE ATILDI
banner36

Karabük Belediyesi tarafından 21’incisi yapılacak olan Sosyal Yaşam Merkezi’nin (SYM) temeli Çerçiler Mahallesi’nde düzenlenen törenle atıldı.


 
20160406AW710526_01Törene Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan, TSO Şube Başkanı Tuncay Özcan, Emekliler Derneği Şube Başkanı Celal Bulut, Şoförler ve Otomobilciler Odası Şube Başkanı Ahmet Karabacak, meclis üyeleri, daire müdürleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, merkezi hükümet, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşları ayrımı yapmadan hep birlikte Karabük için çalıştıklarını söyledi.

7 yıllık görev süresi içerisinde Karabük’e çok ciddi yatırımlar yaptıklarını da anlatan başkan Vergili, “İnşallah geriye kalan üç yıl içerisinde de hizmetlerimizi en üst seviyeye çıkartarak Karabük’ü çok daha farklı boyutlara taşımış olacağız.

Karabük’ün her işi, her icraatı ile ilgili mevcut milletvekilleri ile Ticaret Odalarımız ile esnafımızla, muhtarlarımızla beraber hareket edip, hiçbir siyasi kapris yapmadan, siyaseti ön plana almadan üç yıl boyunca Karabük’te çok farklı hizmetler yapacağımıza inanıyorum.

İki seçim geçirdik, iyi sözler söyledik, kötü sözler söyledik, belki bir nebze birbirimize kırıldık üzüldük ama söylenenlerin hepsi Karabük içindi. Şimdi hep birlikte Karabük için çalışıyoruz. Üç yıl içerisinde de Karabük’te çok köklü büyük değişiklikler olacak” dedi.
Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39