YÜZME HAVUZU HİZMETE GİRDİ

Safranbolu Belediyesi Yüzme Havuzu Tesisleri vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Özellikle çocukların ilgi gösterdiği, Belediye’den de iki persone

banner73
Genel 05.07.2018, 14:51 05.07.2018, 14:51
50
YÜZME HAVUZU HİZMETE GİRDİ
banner36

Safranbolu Belediyesi Yüzme Havuzu Tesisleri vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Özellikle çocukların ilgi gösterdiği, Belediye’den de iki personelin sürekli görev başında olduğu havuzda sık sık temizlik yapılıyor. Pazartesi - Perşembe günleri vatandaşlara açık olan havuz, Cuma ve Cumartesi günleri ise bayanlara hizmet verecek.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği şu günlerde denizin olmadığı bölgelerde insanların bu ihtiyaçlarını havuzlarda giderdiklerini kaydeden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediyesi olarak vatandaşlara bu hizmetin verildiğini söyledi.

Belediye Yüzme Havuzu Tesislerinin bu ihtiyacı büyük ölçüde karşıladığını ifade eden Ürkmezer, “ Tesissimiz hemen her gün deneyimli personelimiz ile tam kapasite ile hizmet veriyor. Özellikle çocukları ile birlikte gelen ailelerden olumlu dönüş almak bizleri mutlu ediyor. Bununla beraber aldığımız karar doğrultusunda Cuma ve Cumartesi günlerinin hanımlara tahsis ediyoruz. Havuza giriş saatlerini ise olarak belirledik.

Tesislere bir de vatandaşlarımızın rahatça oturabilecekleri bir kafeterya açılacağını belirten Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Vatandaşlarımız ister havuza geldiklerinde, ister harici zamanlarında burada dinlenebilecek, çayını, kahvesini uygun fiyatlarla içebilecek” diye konuştu.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74