YOLBULAN KARDEŞLER MAHKEMELİK Mİ OLDU..?

Karabük'ün tanınmış sanayici ve iş adamlarından Mutullah Yolbulan'ın vefatının ardından varisleri olan çocuklarının mahkemelik olduğu konuşuluyo

banner73
Genel 29.04.2019, 15:51 29.04.2019, 15:51
80
YOLBULAN KARDEŞLER MAHKEMELİK Mİ OLDU..?
banner36

Karabük'ün tanınmış sanayici ve iş adamlarından Mutullah Yolbulan'ın vefatının ardından varisleri olan çocuklarının mahkemelik olduğu konuşuluyor.

Mutullah Yolbulan'ın iki kızının, Yolbulanlar şirketini zarara uğrattıkları ve içini boşalttıkları iddiasıyla erkek kardeşleri ile amcası ve yeğenlerini mahkemeye vererek, şirketteki ticari faaliyetlere tedbir talebinde bulundukları iddia ediliyor.

Demir Çelik sektöründeki kulislerde konuşulan iddialara göre, bir yıl önce vefat eden Mutullah Yolbulan'ın iki kızının Yolbulanlar Şirketinin yönetimine, şirketi zarara uğrattıkları iddiasıyla hukuki süreç başlattıkları ifade ediliyor.

Özellikle Yolbulanlar Şirketinin geçtiğimiz yıllarda Kardemir Karabükspor'a 70 Milyon TL borç vermesi ve bu parayı tahsil edemeyince, kardeşler arasında problemler oluştuğu, bu nedenlerle hukuki süreç başlatıldığı iddiaları konuşuluyor.

Yolbulanlar Şirketi tarafından konuyla ilgili açıklama yapılıp, yapılmayacağı ise merakla bekleniliyor.

Yorumlar (0)
17
açık
banner23
banner17
banner18
banner39