YENİCELİLER MİLLETVEKİLLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

Yeniceli dernek ve oda başkanları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Karabük ve Zonguldaklı milletvekilleri ile bir araya geldi. Karabük Yeniceliler

Genel 17.10.2018, 14:04 17.10.2018, 14:04
12
YENİCELİLER MİLLETVEKİLLERİ İLE BİRARAYA GELDİ
banner36

Yeniceli dernek ve oda başkanları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Karabük ve Zonguldaklı milletvekilleri ile bir araya geldi.

Karabük Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Murat Çorbacı, yönetim kurulundan Ercan Cebecik, Cemal Delibasan, Serdar Karaöz, Mevlüt Çalış ve Tevfik Karaman’ın katıldığı ziyarete Zonguldak Yenice Derneği Başkanı Yaşar Karaman, Ereğli Yeniceliler Derneği Başkanı Şener Mısırlı ve Ergün Düzgün, Yenice Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cevdet Abanoğlu, Yenice Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sedat Çakıl, Dernek yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Karabük ve Zonguldak milletvekilleri ile bir araya gelen heyet Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni de ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Başdanışmanları ile istişarede bulundu.

AK Parti Genel Merkezi ve Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanlığı’na gerçekleştirilen ziyaretlerde Karabük ve Zonguldak ile ilgili konular ele alındı. Ziyaretlerin ardından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yorumlar (0)
11
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74