VERGİLİ'MAHALLELERİMİZDE ÇÖZÜLMEDİK SORUN BIRAKMAYACAĞIZ'

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, her gün bir mahalleye makamını kurarak, sorunları yerinde tespit ediyor

Genel 02.11.2017, 11:31 02.11.2017, 11:31
10
VERGİLİ'MAHALLELERİMİZDE ÇÖZÜLMEDİK SORUN BIRAKMAYACAĞIZ'
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, her gün bir mahalleye makamını kurarak, sorunları yerinde tespit ediyor. 


Kayabaşı Mahallesi Yaylacık Sosyal Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen mahalle toplantısına katılan vatandaşlar, Belediye çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdiler. Mahalle sakinleri; “Şehirde çok güzel çalışmalar yaptınız.

Yollarımızın asfaltını yaptınız. En önemlisi mahallemize Sosyal Yaşam Merkezi kazandırdınız. Biz inanıyoruz Karabük daha güzel olacak” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Mahalle ziyaretlerini vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve kendi ağızlarından duymak için gerçekleştirdiğini kaydeden Başkan Vergili; “Bütün mahallelerimizi ziyaret edip Karabük ilimizde sorunsuz mahalle bırakmayacağız. Amacımız halkımızla birebir diyalog kurup sorunları yerinde dinlemek ve bunlara çözümler üretilmesi aşamasında mahalle sakinlerinin sesine kulak vermektir. İnşallah hiçbir mahallemizde çözülmedik sorun bırakmayacağız” dedi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Kayabaşı Mahalle Muhtarlığında oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 02 Kasım 2017, Perşembe günü Şirinevler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

 
Yorumlar (0)
0
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39