VERGİLİ,ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine İnönü (Ankara) Caddesi ile Devam Etti Başkan Vergili, İnönü Caddesindeki es

banner73
Genel 29.01.2018, 17:01 29.01.2018, 17:01
24
VERGİLİ,ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner36

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerine İnönü (Ankara) Caddesi ile Devam Etti


Başkan Vergili, İnönü Caddesindeki esnafların bir kısmını ziyaret etti. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 9 yıldır devam eden Gezici Başkanlık Uygulamasından sonra şimdide esnafların ayağına giderek esnaflarla sohbet ediyor.

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Karabük'ü cazibe merkezi haline getirdik. 

Hayal bile edilmeyen hizmetlere kavuşturduk. Sosyal belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Karabük'ü yaşanabilir bir yer haline getirdik. Bundan sonraki süreç içinde de hizmetlerimiz devam edecektir. Fırsat buldukça merkezdeki ve mahallelerimizdeki esnaf arkadaşlarımıza ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

 
Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74