VERGİLİ, 'MAHALLELERİMİZDE SORUNLAR BİTME NOKTASINDA'

Karabük halkı ile iç içe olmak ve sıkıntılarını bizzat yerinde dinlemek amacıyla Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını hayata geçi

Genel 28.11.2018, 14:45 28.11.2018, 14:45
16
VERGİLİ, 'MAHALLELERİMİZDE SORUNLAR BİTME NOKTASINDA'
banner36

Karabük halkı ile iç içe olmak ve sıkıntılarını bizzat yerinde dinlemek amacıyla Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını hayata geçiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, her gün bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Öğlebeli Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Vergili, Öğlebeli Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamında mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi.
Öğlebeli Mahallesi Muhtarı İsmail Alpboğa, mahallenin sorunlarının büyük kısmının bittiğini, dile getirdi.

Başkan Vergili: “Mahallelerde artık 2-3 tane sorun konuşuyoruz. Bu sorunlarda ufak sorunlar. Bir sonraki toplantıda sorunlar bitmiş olur” dedi.

Öğlebeli Mahallesi sakinleri Karabük’e yaptıkları çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ettiler.

Başkan Vergili mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Öğlebeli Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık makamından ayrıldı. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasına 29.11.2018 Perşembe günü saat 10.00 – 12.00 arası Namık Kemal Mahallesi ile devam edecektir.

Yorumlar (0)
11
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74