VALİ GÜREL'DEN BAŞKAN VERGİLİ'YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Karabük Valisi Fuat Gürel geçtiğimiz günlerde başarılı bir operasyon geçiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye geçmiş olsun ziyaretinde

banner73
Genel 23.12.2019, 17:53 23.12.2019, 17:53
22
VALİ GÜREL'DEN BAŞKAN VERGİLİ'YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
banner36

Karabük Valisi Fuat Gürel geçtiğimiz günlerde başarılı bir operasyon geçiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta içerisinde başarılı bir operasyon geçiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor. Karabük Valisi Fuat Gürel’de bugün Başkan Vergili’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaretle ilgili konuşan Belediye Başkanı Vergili; “ Uzun süredir devam eden rahatsızlığım nedeniyle başarılı bir operasyon geçirerek çok şükür sağlığıma kavuştum. İlk günden itibaren desteklerini esirgemeyen Sayın Valimize, ilimiz cemiyet ve siyaset dünyasının temsilcilerine, doktorlarımıza ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan kadirşinas Karabüklü hemşehrilerime ayrı ayı teşekkür ediyorum. Ayrıca ziyaretleriyle bizleri onurlandıran Sayın Valimize de şükranlarımı arz ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39