UZUN, 'İKİ KISIMDA DA ÇALIŞMALAR HIZLA SÜRÜYOR'

Genel Sekreter Mehmet Uzun, asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Sıcak asfalt ve sathi kaplama (soğuk asfalt) olmak üzere her iki kısı

banner73
Genel 17.07.2018, 15:58 17.07.2018, 15:58
7
UZUN, 'İKİ KISIMDA DA ÇALIŞMALAR HIZLA SÜRÜYOR'
banner36

Genel Sekreter Mehmet Uzun, asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Sıcak asfalt ve sathi kaplama (soğuk asfalt) olmak üzere her iki kısımda da çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Genel Sekreter Mehmet Uzun beraberinde Eskipazar Kaymakamı Mehmet Yasin Erkan, İl Genel Meclis Üyesi Kamil Ünal, Özel İdare Mühendisler Deniz Demiralp ve Mustafa Yeşil ile birlikte; Deresoplan Köyü Merkez Mahallesi ve Kuzviran Köyünde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemelerin ardından kısa bir açıklama yapan Genel Sekreter Uzun, “ Yaz sezonu ile birlikte asfalt çalışmalarımıza başladık. Çalışmalarımızı kontrol ederek işlerimizi takip ediyoruz. Eskipazar İlçemizde devam eden sathi kaplamada da İmanlar Köyü’nde 2.1 km, Kuzviran Köyü’nde 3.2 km ve Deresoplan Köyü Merkez Mahallesi’nde de 2.6 km olmak üzere toplamda 7.9 km sathi kaplama yaptık. Çalışmalarımız hava şartları elverdikçe devam edecek. Personellerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

 

 

Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74