UYSAL 'BİZ YAPTIĞIMIZ İŞİ KUTLU BİR DAVA OLARAK GÖRÜYORUZ'

AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “Biz yaptığımız işi kutlu bir dava olarak görü

banner73
Genel 20.10.2015, 18:59 20.10.2015, 18:59
11
UYSAL 'BİZ YAPTIĞIMIZ İŞİ KUTLU BİR DAVA OLARAK GÖRÜYORUZ'
banner36
AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “Biz yaptığımız işi kutlu bir dava olarak görüyoruz” dedi.

UYSAL BURHANETTİN

1 Kasım seçimlerine kısa bir zaman kala çalışmalarını hızlandıran AK Parti İl teşkilatı tüm kademeleri ile birlikte sahada çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Bayır Mahalle’de ve Yenimahalle Salı Pazarında esnafları ziyaret eden milletvekili adayı Uysal, “AK Parti olarak biz yaptığımız işi kutlu bir dava olarak görüyoruz ve bu davamızda da sonuna kadar çalışacağız” dedi.

Yenimahalle’de Salı Pazarı’nda esnaf ziyareti yapan Uysal’a AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, İl ve merkez ilçe teşkilatı ile birlikte çok sayıda partili katıldı.

Siyasi partilerin var oluş gereğinin iktidara gelmek olduğunu belirten Uysal, “Siyasi partiler iktidara gelmek için çalışmaktadır; ama gördük ki bugünkü parlamentoda sadece iktidara talip olan bir tek parti var. O da AK Parti. İnanıyorum ki diğer partiler 1 Kasım’da gereken cevabı milletimiz sayesinde alacaktır. Bizler 13 yılda ülkemiz için milletimiz için çok büyük yatırımlara ve hizmetlere imza attık. Milletimiz de AK Partimizin yaptığı yatırımların ve hizmetlerin farkında inşallah bu yapılanlar 1 Kasım’da mükafatlandırılacaktır” diye konuştu.
Yorumlar (0)
13
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74