ÜRKMEZER,TARİHİ ÇARŞI'DAKİ BAYAN ESNAFLAR İLE BULUŞTU

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, tarihi çarşıda hizmet veren bayan esnaflar bir araya geldi. Verilen kahvaltının ardınd

Genel 27.01.2018, 11:42 27.01.2018, 11:42
18
ÜRKMEZER,TARİHİ ÇARŞI'DAKİ BAYAN ESNAFLAR İLE BULUŞTU
banner36

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, tarihi çarşıda hizmet veren bayan esnaflar bir araya geldi.

Verilen kahvaltının ardından esnaflar ile Safranbolu sorunlarını konuşan Ürkmezer yaptığı açıklamada “ Her zaman ve her alanda öncü olan kadınlarımızın Çarşı bölgesinde birlik ve beraberliği yansıtan buluşmalarda da öncü olmaları beni mutlu ediyor. Ben de bu tip birlikteliklere verdiğim desteği göstermek için bugün buradayım.

Bayan esnaflarımızın bu beraberlik ruhu bundan sonra inşallah Safranbolu’muz için daha güzel proje ve işbirliklerine dönüşür. Amacımız ilçemizin tanınırlığını artırmak ve turizmden daha fazla pay almak. Bunun için de esnaflarımızın birlik içinde hareket edip, projeler üretmesidir. Biz de Kaymakamlık ve Belediye olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız” diye konuştu.

Kadın esnaflar ise böyle bir birliktelik oluşturmaya Kaymakam ve Belediye Başkanı Dr. Ürkmezer tarafından 1,5 ay önce verilen kahvaltı sonrası karar verdiklerini, bundan sonra da bu oluşumu daha da büyütmeyi planladıklarını, Kaymakam ve Belediye Başkanı Dr Fatih Ürkmezer’in kendilerine verdiği destekten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
0
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39