ÜRKMEZER'DEN KARABABA'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, 3 katlı bir evin orta katında çıkan yangına müdahale ederken ayağı kı

Genel 26.12.2018, 13:56 26.12.2018, 13:56
45
ÜRKMEZER'DEN KARABABA'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
banner36
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, 3 katlı bir evin orta katında çıkan yangına müdahale ederken ayağı kırılan Safranbolu Belediyesi İtfaiye Eri Fatih Karababa’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Beraberinde İtfaiye Müdür Vekili Mehmet Gökçü ile birlikte Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Ürkmezer, Karababa ile uzun süre sohbet ederken, sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı. Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yaptı.

Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelinin Safranbolu ve çevre İl ve İlçelerde çıkan her yangına gözlerini kırpmadan vatandaşların en az hasarla kurtulabilmeleri için canla başla çalıştığını kaydeden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer; “ Arkadaşımızın yoğun dumandan dolayı zorlanarak ta olsa alevlere ulaşamaya çalışırken geçirdiği kaza sonrası ne yazık ki bacağı kırıldı. Olay yerinde hazır bekleye 112 Acil ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülerek burada ameliyata alındı. İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşacağını ve görevinin başına döneceğini düşünüyorum. Ben bu vesile ile gözlerini budaktan esirgemeyen tüm İtfaiye Müdürlüğü Personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, Fatih kardeşime acil şifalar diliyorum” dedi.
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74