ÜRKMEZER MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ilçeye bağlı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Safranbolu Belediyesi yeni itfaiye bi

Genel 26.10.2018, 14:55 26.10.2018, 14:55
14
ÜRKMEZER MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
banner36

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ilçeye bağlı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Safranbolu Belediyesi yeni itfaiye binası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in yanı sıra ilçe Emniyet Müdürü Osman Gül, Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, ilçe Nüfus Müdürü Mesut Karagözoğlu, Kaymakamlık ve Belediye birim amirleri katıldı.

Toplantıda ilçede yapılan projeler, güvenlik, altyapı, sağlık, eğitim gibi kamu hizmetleri hakkında bilgi alış verişi yapıldı. Muhtarlarla belli aralıklarla yapılan toplantılarda vatandaşa daha iyi hizmet vermenin yolları aranarak karşılıklı görüş aktarıldı.

Muhtarlar demokrasinin en temel en merkez kurumlarıdır ifadelerine yer veren Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer şöyle devam etti’’ Muhtarlarımız devlet ile vatandaşımız arasındaki bağdır, vatandaşlarımızla aramızdaki iletişimi sağlayan en önemli unsurların başında gelmektedirler.

Muhtar arkadaşlarımız, vatandaşın içerisinde birebir onların sorunlarını dinleyen ve ilgili yerlere aktaran bir görev yürütüyorlar. Hem milleti hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten muhtarlarımızla bugün bir araya gelerek karşılıklı istişarede bulunduk’’dedi.

Muhtarlık kurumunun, demokrasinin ve devlet yönetiminin temel yapı taşı olduğunu söyleyen Ürkmezer“ Vatandaşlarımıza en doğru hizmeti verebilmek için belli aralıklarda toplantılara devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74