ÜRKMEZER HALKIN SORUNLARINI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Belediye Meclis Salon

Genel 18.02.2019, 17:18 18.02.2019, 17:18
19
ÜRKMEZER HALKIN SORUNLARINI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR
banner36
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantıda konuşan Ürkmezer, ‘Vatandaşların bu toplantılara yoğun ilgi gösterdiğini, bunun da gerçekleştirilen çalışmanın doğru yolda olduğunun işareti olduğunu” söyledi.

Halk Günü Toplantılarıyla bir yılı aşkın bir süredir vatandaşların sorunlarını yüz yüze dinleme fırsatı bulduklarını ifade eden Ürkmezer şöyle konuştu:

"Vatandaşlarımıza karşı en iyi kamu hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bir resmi daireye gittiğimiz zaman kendimize ve ailemize nasıl davranılmasını istiyorsak, bizlerde vatandaşlarımıza öyle davranmalı, güler yüzü, tebessümü, yardımlaşmayı birbirimizden eksik etmemeliyiz. Bu nedenle vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Halk Toplantılarına gösterilen ilgi de doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır.

Kaymakamlık ve Belediye olarak en yakındaki ya da en uzak köşedeki vatandaşa hizmet götürme noktasında neler yapılabileceği konusunda iş birliği yapıyoruz. Halkla buluşma toplantılarımızın amacı da resmi kurumlarla halkımızın arasındaki bağı güçlendirmek ve sorunları birinci elden dinlemek. Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları bizim için önemli ve değerlidir. Bu nedenle, Safranbolulu hemşerilerimizin ilk günden bu yana verdikleri destek ile aynı azimle çalışmaya devam ediyoruz.”
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74