ÜRKMEZER, 'AMACIMIZ SAFRANBOLU'YA İYİ HİZMET VERMEK'

Safranbolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Halk toplantıları aralıksız devam ediyor. Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya S

banner73
Genel 29.05.2018, 18:49 29.05.2018, 18:49
14
ÜRKMEZER, 'AMACIMIZ SAFRANBOLU'YA İYİ HİZMET VERMEK'
banner36

Safranbolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Halk toplantıları aralıksız devam ediyor.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in yanı sıra Kaymakamlık ve Belediye birim müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Toplantıya katılan vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyen Ürkmezer, “Toplantının amacı daha öncede belirttiğimiz gibi bizler ulaşamayan vatandaşlarımız ile bire bir görüşerek taleplerine cevap vermek, dertlerine ortak olmak. Amacımız, Safranbolu ve Safranbolu Halkına en iyi hizmeti verebilmek.

Uzun süredir yürüttüğümüz toplantının amacına ulaştığı düşünüyorum. Olumlu geri dönüşlerin olduğunu da hep birlikte görüyoruz. Bu da bizlerin daha azim ve hizmet aşkı ile çalışmamıza vesile oluyor. Toplantılarımıza iştirak eden ve sorunlarını, derdini bizlerle paylaşan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık iki saat süren toplantının ardından birim müdürleri ile bir araya gelen Ürkmezer, ivedilikle yerine getirilmesi gereken taleplerin tamamlanması konusunda talimat verirken, program dahilinde olanların da takip edilmesini ve vatandaşların bilgilendirilmesini söyledi.

Yorumlar (0)
2
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74