ULUPINAR'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar, duygusal ifadelerin yer aldığı mesajla, anneler gününü kutladı. İş adamı Ulupınar, M

banner73
Genel 12.05.2018, 15:07 12.05.2018, 15:07
17
ULUPINAR'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
banner36

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar, duygusal ifadelerin yer aldığı mesajla, anneler gününü kutladı.

İş adamı Ulupınar, Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan anneler günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, anne özlemini en iyi bilen kişilerden olduğunu belirterek, “Annelerimiz hayattayken sahip çıkmalı ve kırmamalıyız.

Yaşamın ilk başladığı andan itibaren bir çocuğun hayatının şekillenme sürecinde, sağlıklı bir birey olarak yetişmesinde, eğitim ve sosyal ortamda en doğru davranışların kazandırılmasında en önemli rolü üstlenen kişidir anneler.

Bizler için her türlü fedakarlığı yapan annelerimiz bizlere daha güzel bir gelecek sunmakla birlikte iyiliği, dürüstlüğü, doğruluğu öğretmek için gösterdikleri çabaları saymakla bitmez” dedi.

Anne özlemini yokluğunu en iyi bilenlerden olduğunu da ifade eden Ulupınar, " Geleceğin annelerinin,hayatta olan annelerimizin anneler gününü Kutlarken, aramızda olamayan annelerimizi rahmetle anıyorum" ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74