TRAFİK SORUNUNA ÇÖZÜM MİLLETVEKİLİ UYSAL'DAN

MİLLETVEKİLİ PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL’DAN KARABÜK’E BAYRAM MÜJDESİ; "KARDEMİR KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI"

banner73
Genel 22.06.2017, 13:13 22.06.2017, 13:13
16
TRAFİK SORUNUNA ÇÖZÜM MİLLETVEKİLİ UYSAL'DAN
banner36
MİLLETVEKİLİ PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL’DAN KARABÜK’E BAYRAM MÜJDESİ;

"KARDEMİR KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI"Karabük’ün en büyük sorunlarından biri olan ulaşım sorununu çözecek projenin müjdesini AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin UYSAL verdi.

Karabük’te şehir merkezindeki ulaşımı rahatlatacak önemli  projelerden biri olan KARDEMİR Köprülü Kavşağı’nın proje ihalesinin 21 Haziran 2017 tarihinde Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildiğini belirten Milletvekili UYSAL, ihale sonucunun kesinleşmesinin ardından inşaat çalışmalarına başlanacağını belirtti.

KARDEMİR Köprülü Kavşağı’nın yatırım programına alınması, proje çalışmalarının tamamlanması ve ardından da yapım ihalesinin gerçekleştirilmesi için yoğun gayret gösterdiklerini belirten UYSAL, KARDEMİR Köprülü Kavşağı projesinin her safhasında olduğu gibi yapım sürecinde de takipçisi olacağız ve en kısa sürede hizmete geçmesi için girişimlerimizi sürdüreceğiz.

Karabük AK Parti hükümetleri ile asırlık hayallerine kavuşurken her alanda bambaşka bir noktaya geldiğini belirten UYSAL, "bu yatırımlar sayesinde Karabük’ümüzün gelişmesi hızlandı, bundan sonra da yapılacak yatırımlarla Karabük daha da büyüyecek ve gelişecek.

Buradan bir kez daha bu hizmetlerin gelmesinde, 15 yıllık iktidarı ve hükümetleriyle Karabük’ü adeta çağ atlatan yatırımların öncüsü olan başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'a, tüm AK Parti hükümetleri, milletvekillerimiz ve emeği geçen herkese Karabüklüler adına bir kez daha şükranlarımı sunarım." dedi.
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74