ŞÜPHELİ VALİZ PANİĞİ

KARABÜK'TE ŞÜPHELİ VALİZ PANİĞİ - VATANDAŞLA POLİS ARAS

banner73
Genel 26.10.2015, 14:46 26.10.2015, 14:46
20
ŞÜPHELİ VALİZ PANİĞİ
banner36
KARABÜK'TE ŞÜPHELİ VALİZ PANİĞİ

- VATANDAŞLA POLİS ARASINDAKİ İLGİNÇ DİYALOG:

 “BEN BİR BAKSAM ZATEN HAYATTAN BEZDİM”

BOMBA

Karabük’te otobüs duraklarının arka kısmındaki korkuluklara bisikletle birlikte bağlı bırakılan valiz, paniğe neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, Atatürk Bulvarı mevkiinde otobüs duraklarının arka kısmında bulunan korkuluklara bisiklet ile birlikte bağlı bulunan valiz olduğunu gören vatandaşlar, durumu polis ekiplerine haber verdi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen ekipler, valizin etrafına güvenlik şeridi çekerek, yayaların ve araçların geçişine izin vermedi. Polisin güvenlik şeridi çektiği yerden evine gitmek isteyen bir vatandaş ile polis arasında ise ilginç bir diyalog yaşandı. Polis şüpheli bir valiz olduğunu söylemesi üzerine vatandaş “Ben bir baksam. Hayattan bezmişim zaten. Eve nasıl gideceğim” dedi.

Daha sonra olay yerine gelen bomba imha uzmanı özel elbisesini giyerek valize fünye bağladı. Bomba imha uzmanı tarafından kontrollü bir şekilde patlatılan valizin boş çıkması üzerine vatandaşlar rahat bir nefes aldı. Boş çıkan valizi merak eden vatandaşlar ise polisten önce valizi incelemeye çalıştı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Yorumlar (0)
2
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74