SİLAHLI KAVGADA ZANLILAR ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Karabük merkeze bağlı Cumayanı Köyü’nde iki aile arasında kavga çıkmış, aralarında kavgayı ayırmaya çalışanların da bulunduğu 15 kişi yara

banner73
Genel 05.08.2017, 17:25 05.08.2017, 17:25
63
SİLAHLI KAVGADA ZANLILAR ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
banner36

Karabük merkeze bağlı Cumayanı Köyü’nde iki aile arasında kavga çıkmış, aralarında kavgayı ayırmaya çalışanların da bulunduğu 15 kişi yaralanmıştı. Olaya karışan zanlılar adliyeye sevk edildi.

Olay Cumayanı Köyü’nde komşu ve aynı zamanda dünür oldukları belirtilen Şaban Gergen ve Bülent Aşık arasında başlamıştı. Büyüyen tartışma bir süre sonra silahlı kavgaya dönüşmüş, aralarında kavgayı ayırmaya çalışanların da olduğu Fuat Gergen, Bülent Aşık, Mustafa Aşık, Sevgi Aşık, Canser Aşık, Ömer Kalkancı, Meral Kalkancı, Yasin Bozkurt, Arif Eper, Dilek Eper, Yusuf Atay, Metin Gül, Hüseyin Türe, Nursel Külbare ve Gülseren Sarıkaya yaralanmıştı.

Olayın ardından gözaltına alınan Şaban Gergen ve oğlu Azer Gergen ile Bülent Aşık jandarmadaki sorguların ardından sağlık kontrolünden geçirilerek yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

KÖYDE KOMANDOLU GÜVENLİK ÖNLEMİ

Öte yandan karşı karşıya oturan kavgalı ailelerinin evinin önünde Kastamonu’dan sevk edilen Komandolar olası bir ikinci olayın çıkma ihtimaline karşı köyde geniş güvenlik önlemleri aldı.


Yorumlar (0)
2
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74