SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Özel İdare 2018 yılında köy yollarında 80 kilometre sıcak asfalt yapmayı hedefliyor. Her yıl yaptığı çalışmalar ile bir önceki yılı başar

Genel 24.07.2018, 16:37 24.07.2018, 16:37
15
SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36

Özel İdare 2018 yılında köy yollarında 80 kilometre sıcak asfalt yapmayı hedefliyor.

Her yıl yaptığı çalışmalar ile bir önceki yılı başarı ile geride bırakan Özel İdare; bu yılda sıcak asfalt programı ile köylerimizin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Sıcak asfalt programı kapsamında merkeze bağlı Arıcak köyünde çalışmaları inceleyen Genel Sekreter Mehmet Uzun; “ Özel İdare tarafından yaklaşık üç yıldır ilimize yapılan en büyük hizmet şüphesiz asfalt çalışmaları olmuştur. Karabük merkez ve ilçelerinde üretimini kendimizin yaptığı soğuk asfalt çalışması ile köylerimizin yol standartları en üst seviyeye çıkarılmaya çalışılıyor.

Sathi kaplamanın yanı sıra bu yıl bir ilki daha gerçekleştirerek sıcak asfalt çalışmasına başladık. İlimiz geneli 87 bin ton asfalt ile 80 km sıcak asfalt hedefimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Hava şartları müsait oldukça hem sathi kaplama hem de sıcak asfaltta çalışmalarımız sürecek” dedi.

Genel Sekreteri Uzun son olarak; özverili çalışmalarından dolayı Özel İdare personellerine teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39