ŞEFİK DİZDAR İLE 'SAFRANBOLU MYO BİNASI YAPIM PROTOKOLÜ' İMZALANDI

Karabük Üniversitesi ile Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı iş adamı Şefik Yılmaz Dizdar arasında Safranbolu Meslek Yüksekokulu'nun yeni bin

Genel 10.07.2018, 16:47 10.07.2018, 16:47
17
ŞEFİK DİZDAR İLE 'SAFRANBOLU MYO BİNASI YAPIM PROTOKOLÜ' İMZALANDI
banner36

Karabük Üniversitesi ile Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı iş adamı Şefik Yılmaz Dizdar arasında Safranbolu Meslek Yüksekokulu'nun yeni binasının yapımı için protokol imzalandı.

Rektörlük protokol odasında gerçekleşen törende Safranbolu’da ki KBÜ Rektörlük konutu ve Safranbolu MYO atölyelerin bulunduğu alana iş adamı Şefik Dizdar tarafından yapılacak yeni binanın yapımı için protokol imzalandı.
Protokol kapsamında; Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksekokulu'nun yeni binasının inşaatı ile ilgili her türlü harcama ve giderler hayırsever iş adamı Şefik Dizdar tarafından karşılanacak. Kısa süre içerisinde inşaat çalışmalarına başlanacağı belirtilen binanın en geç 2019 yılının Eylül ayında tamamlanması planlanıyor.

Toplamda 3 bin 703 metrekare kapalı alana sahip olacak yeni Meslek Yüksekokulu binasında normal sınıflar, çizim sınıfları, laboratuvarlar, öğretim elemanı ve memur odaları, seminer ve toplantı salonları, grup çalışma odaları ve mescit bulunacak.

Yorumlar (0)
0
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39