SAYLAR'DAN YALÇI'NA GÖNDERME

SAYLAR’DAN MİLLETVEKİLİ YALÇI’NA GÖNDERME AK PARTİ İL

banner73
Genel 21.08.2015, 16:47 21.08.2015, 16:47
16
SAYLAR'DAN YALÇI'NA GÖNDERME
banner36
SAYLAR’DAN MİLLETVEKİLİ YALÇI’NA GÖNDERME

AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR:

“ÖYLE KAFASINA GÖRE KONUŞMA ŞANSI YOK”

“PROJE ÜRETSİN ÖYLE GELSİN KARŞIMA”

“DÖRT TOP KAĞIT GÖNDERMESİNE GEREK YOK, BİZ ONA BİR DOSYA KAĞIDI GÖNDERELİM, KARABÜK’E NE HİZMETLER YAPACAKMIŞ DA GÖRELİM”

TİMURÇİN SAYLAR

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın’ın yaptığı açıklamalara karşılık, “Dört top kağıt göndermesine gerek yok, biz ona bir dosya kağıdı gönderelim, Karabük’e ne hizmetler yapacakmış da görelim” dedi.

İl Başkanı Saylar, Milletvekili Yalçın ile ilgili olarak, erken seçim kararı alınmasının ardından milletvekili Yalçın’ın da görev süresi 6 aymış dediğini ancak kendisinin bu cümleleri farklı yerlere çektiğini söyledi.

“KAFASINA GÖRE KONUŞMA ŞANSI YOK”

"Milletvekilinin öyle kafasına göre konuşma şansı yok" diyen Saylar, açıklamalarına şöyle başladı; 

“Kendisi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada kurumlarla ve Yenice ile ilgili konuştukları cümleleri esefle dinledim. Önce İl Müdürlüklerinden bilgi alsın, ondan sonra konuşsun. Kendisi artık milletvekili, öyle kafasına göre konuşma şansı yok.

Önce gidecek il Müdürlüklerinden bilgi alacak, ondan sonra konuşacak. Bu bir erken seçim değil, tekrar seçim. Biz kendisine diyoruz ki, dört top kağıt göndermesine gerek yok, biz ona bir dosya kağıdı gönderelim, Karabük’e ne hizmetler yapacakmış da görelim. Partisi ülkeyi yönetmek istiyor mu, yönetirse neler yapacak bizde görelim.

Biz Karabük’ün önüne 78 tane proje koyduk ve bununda bedeli 6 milyar lira. Kendisi bir tane proje üretmiş mi, proje üretsin öyle gelsin karşıma. Karabük halkına ne yapacağız, laf mı üreteceğiz, iş mi üreteceğiz. Kurum müdürlerine gidecek bilgi alacak. Milletvekili öyle kafasına göre konuşamaz. Gider kurumlardan bilgi alır, AK Parti ne yapmış ne işlemler yapmış, onla ilgili bilgiler alsın ona göre konuşsun”

“MHP, NE KALEYE NE FORVETE, NE DE ORTA SAHAYA GEÇİYOR”

İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin "erken seçimde Mehmet Ali Şahin olsa bile bir şey değişmez" ifadesine de değinerek, şunları söyledi;

“Biz kişilere bağlı konuşmuyoruz, biz şuandaki Türkiye’de ülkenin yönetimi açısında baktığımız zaman AK Parti bu ülkeyi yönetmek istiyorum diyor. Sandıktan çıkan koalisyona karşı gelin beraber yönetelim dememize rağmen MHP yanaşmıyor.

Yanaşmamasından dolayı da şuandaki tabanda muhafazakâr ve milliyetçi insanların hükümetsiz ülke kaldığından dolayı da halkımızın bu seçimde buna göre değerlendireceğini düşünüyoruz. Koalisyon kurulmadığından 60 günde ülkenin geldiği hali görüyoruz. Hükümet olmayınca , terör bir taraftan erken seçim olmasın diye azdırılıyor, içteki bazı hainler buna çanak tutuyor.

Ekonomide ayar bozukluğu meydana geliyor. Bu anlamda da gelin beraber hükümet kuralım ülke rahatlasın, hem terör ve hem de ekonomik anlamda beraber yürütelim diyoruz, MHP’ye kaleye geç diyoruz, gelmiyor, defansa gel yok, orta saha oyna yok, forvete geç oda yok. Gel penaltı oldu at diyoruz onu da atmıyor. Halkımız bunu nereden bilecek diyoruz bizde.

Bizim şahıslarla işimiz yok, partilerin ön görmüş oldukları fikirlerle konuşuruz, bu fikirleri ortaya koyuyoruz. Bir parti ülkeyi yönetmek için çıkıyor, bir partide hiç bir yere gelmemek için”
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74