SAYLAR'DAN İLGİNÇ CHP ÇIKIŞI

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, MHP’nin yaptığı AK Parti ile çekişiyoruz açıklamasına cevap v

banner73
Genel 24.10.2015, 14:33 24.10.2015, 14:33
18
SAYLAR'DAN İLGİNÇ CHP ÇIKIŞI
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, MHP’nin yaptığı AK Parti ile çekişiyoruz açıklamasına cevap vererek, anketlerde MHP’nin üçüncü parti olarak çıktığını söyledi.

CHP AK PARTİ

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, seçimlerde son virajda olduklarını da söyleyerek, “Bizde arazideyiz ve ilçeler ile tüm her yeri arşın arşın geziyoruz. Bizim elimizde de anket sonuçları var. Bunu spekülasyon ve algılama olsun diye açıklamıyoruz. Mahalle mahalle anketler şöyle diye açıklarım ama gerek yok. Bizim elimizdeki sonuçlara göre Karabük’te biz birinci partiyiz, CHP ikinci parti. Hatta birçok mahallede CHP ikinci parti çıkıyor. Yaptırdığımız anketlere göre Karabük 2-0 gibi görünüyor. Karabük’te CHP’de ciddi bir yükseliş var” dedi.

7 Haziran’dan sonra Karabük’te toplumun gördüğü; hem ekonomik, hem banka faizleri ve dövizlerin yükselmesinden dolayı ticari ortamın şekil değiştirince huzur ve para kaçınca gerçekleri gördüğünü de kaydeden Saylar, konuşmasına şöyle devam etti;

“Terörün azdırılmasını da vatandaşlarımız görüyor. Hükümet ve istikrar olmayınca terör azar. Dış istihbaratlar bu ülke ile ilgili bazı argümanları gerçekleştiriyor.

Vatandaşın gördüğünü bizde görüyoruz. Hükümet olduğunda gerçek anlamda AK Parti’nin bunu çözeceğini de biliyorlar.

7 Haziran’dan sonra koalisyonun kurulmamasının bir numaralı sebep olarak MHP’yi görüyor. MHP Haziran sonrası Devlet Bahçeli ben yokum her şeye hayır demeseydi hükümet kurulur vatandaşta rahatlamış olurdu.

Bunu da vatandaşımız görüyor ve sahada söylüyor. İktidara geldiğimiz günden beri yok bölünüyor, yok şöyle oluyor diye 14 yılda hangi algı gerçekleşti. Biz yolumuza ve hizmetimize devam ediyoruz”
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74