ŞAHİN: 'BU TABLO DÜŞMANLARIMIZA KORKU SALDI'

AK PARTİ, MHP VE BBP'DEN ORTAK MİTİNG

Genel 13.04.2017, 11:52 13.04.2017, 11:52
34
ŞAHİN: 'BU TABLO DÜŞMANLARIMIZA KORKU SALDI'
banner36
AK PARTİ, MHP VE BBP'DEN ORTAK MİTİNGEski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin; “ Milliyetçi, inançlı, muhafazakâr siyasi partiler günümüzün Vasilyus’larına karşı bir araya geldiler. Günümüzün hain Ural’larına karşı bir araya geldiler” dedi.

AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Yenimahalle’de pazar yerinde ortaklaşa düzenlediği evet mitinginde konuşan Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin; “Milliyetçi, inançlı, muhafazakâr siyasi partiler günümüzün Vasilyus’larına karşı bir araya geldiler. Günümüzün hain Ural’larına karşı bir araya geldiler” dedi.

Üç siyasi partinin ortaklaşa düzenlediği mitingin gelecek ile ilgili yüreklere umutlar serptiğini ifade eden Şahin, şöyle devam etti; “ Bu tablo gelecek ile ilgili öylesine yüreklerimize umutlar serpiyor ki; niçin AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi şuanda birlikte hareket ediyor. Bugün günlerden Çarşamba dimi arkadaşlar; Çarşamba akşamları ne akşamıdır? Diriliş Ertuğrul akşamıdır, değil mi. Diriliş Ertuğrul’da Kayı Boyu, Çavdarlar, Alperenler; Vasilyus’a karşı bir araya geldiler. Vasilyus’a sığınmış hain Ural’a karşı bir araya geldiler. Daha da büyümek, daha da gelişmek ve Türklerin daha büyük olmasını sağlamak için bir araya geldiler. Şimdi işte; milliyetçi, inançlı, muhafazakâr siyasi partiler günümüzün Vasilyus’larına karşı bir araya geldiler. Günümüzün hain Ural’larına karşı bir araya geldiler. O nedenler şu tablo gerçekten çok önemli bir tablodur. Şu tablo,  Türklerin, Türkiye’nin, bu memleketin bu milletin bu vatanın düşmanlarına korku saldı, korku saldı.”

“Piyasalar Pazar Akşamı Sandıktan Çıkacak Neticeyi Satın Aldılar”

Türkiye’nin yeni bir döneme gireceğini ve piyasaların şimdiden Pazar akşamı sandıktan çıkacak olan neticeyi satın aldığını belirten Şahin; “Türkiye’miz yeni bir döneme girecek ve bakın şimdiden piyasalar, Pazar akşamı sandıktan çıkacak neticeyi satın aldılar, biliyor musunuz?  Belli oldu, Evet, çıkacağı belli oldu piyasalar satın aldı. Amerika’da İngiltere’de çıkan gazeteler, şöyle yorumlar yapmaya başladılar; ‘Batı, Tayyip Erdoğan ile çalışmayı denemeli ‘ evet böyle başlıklar atmaya başladılar. Orta doğudaki sorunları çözmek için Tayyip Erdoğan ile çalışmayı düşünmeli ve bunu denemelisiniz, demeye başladılar. Bu şu demektir aynı zamanda Türkiye’nin geleceğinde artık etkin olacak olan milliyetçi, inançlı, muhafazakâr kesim Türkiye’nin geleceğine birlikte damga vurmaya karar verdi, inşallah bu damgayı Pazar gün akşamı Mısır’daki sağır sultan bile duyacak ve görecek.” Diye konuştu.

Şahin, konuşmasının ardından mitinge katılan siyasi parti il başkanlarına teşekkür etti.

Mitingde sırayısla MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar, BBP Karabük İl Başkanı Mustafa Kara, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, bir dönem önceki AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal konuşma yaptı.
Yorumlar (0)
21
açık
banner17
banner18
banner39
banner74