SAFRANBOLU'DAN HALEP'E YARDIMLAR DEVAM EDİYOR

Safranbolu Belediyesi’nin önderliğinde hizmet veren Hayır Çarşısı ve Safranbolulu hayırseverlerin destekle

banner73
Genel 21.07.2017, 11:46 21.07.2017, 11:46
14
SAFRANBOLU'DAN HALEP'E YARDIMLAR DEVAM EDİYOR
banner36


Safranbolu Belediyesi’nin önderliğinde hizmet veren Hayır Çarşısı ve Safranbolulu hayırseverlerin destekleri ile Halep’e yardım TIR’ları gitmeye devam ediyor. 


Safranbolu Belediyesi’nin önderliğinde, Yağmur Yardımlaşma Derneği ve Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren SAKEM’e bağlı olarak hizmet veren Hayır Çarşısı paydaşlığında gerçekleşen ve Safranbolulu hayırseverlerin destekleri ile Halep’e yardım TIR’ları gitmeye devam ediyor.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Hayır Çarşısı Koordinatörü Zehra Söylemez’den yardımlarla ilgili bilgi aldı.

TIR’ın sorunsuz bir şekilde hayırlısı ile amacına uygun bir şekilde ve ivedilikle ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını dilediğini söyleyen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ürkmezer, “Türk insanının yardım severlik ruhu her platformda kendini gösteriyor. Bunun en büyük örneklerinden birisi de Safranbolu’da gerçekleşiyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Özellikle çocuk giyeceği ve mamanın ağırlıkta olduğu bir tır dolusu yardım Safranbolu Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı’ndan dualarla yola çıktı.
Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74