SAFRANBOLU TSO'DAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Safranbolu’da eğitim gören ihtiyaç sahibi 800 öğren

Genel 03.01.2019, 15:32 03.01.2019, 15:32
17
SAFRANBOLU TSO'DAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE HEDİYE
banner36

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Safranbolu’da eğitim gören ihtiyaç sahibi 800 öğrenciye hediye verildi.

“BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ İNSANA YAPILAN YATIRIMDIR”

Konu hakkında açıklama yapan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar “ Her yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin öncülüğünde Safranbolu’da eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize hediyeler veriyoruz. Bu yıl da 800 öğrencimize 40.000 TL tutarında hediye verdik. Bunu gerçekleştirirken de gizliliğe dikkat ettik. Çocuklarımızı reklam malzemesi yaparak gururlarını kırmamaya özen gösterdik. Sağ elin verdiğini sol el görmemeli düsturu ile hareket ettik. Milli Eğitim Müdürlüğümüzün verdiği listeler doğrultusunda ürünleri okul müdürlerine teslim ettik. Öğrencilerimizin yüzünü kısa bir süreliğine bile güldürebildiysek ne mutlu bize. Bizim birinci önceliğimiz insana yapılan yatırımdır.” dedi.

“İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN”

Safranbolu Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş “ Ali Sami Beyin nezdinde öğrencilerimize hediyeler veren Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odasına çok teşekkür ediyorum. Her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizi sevindirerek bizleri çok mutlu etmişlerdir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak uzak yakın demeden bütün okullarımızı sürekli ziyaretler yaparak öğrencilerimizin morallerini yüksek tutuyoruz. Bir ihtiyaçları olup olmadıklarını her daim takip ediyoruz. Başkan beyinde belirttiği gibi birinci önceliğimiz insana yapılan yatırım olmalıdır. Edebali’nin Osman Bey’e verdiği, insani yaşat ki devlet yaşasın, öğüdünü kulağımıza küpe yapmalıyız.” dedi.

Yorumlar (0)
11
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74