SAFRANBOLU SYDV MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYE SEÇİMİ YAPILDI

Safranbolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ( SYDV ) Başkanlığında 1 yıl süresince görev yapacak Mütevelli Heyeti için üye

Genel 17.12.2018, 15:40 17.12.2018, 15:40
35
SAFRANBOLU SYDV MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYE SEÇİMİ YAPILDI
banner36
Safranbolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ( SYDV ) Başkanlığında 1 yıl süresince görev yapacak Mütevelli Heyeti için üye seçimi yapıldı.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer Başkanlığında gerçekleştirilen, 3294 sayılı kanunun 7. Maddesi gereğince 2019 yılı faaliyet döneminde görev alacak mütevelli heyetinin sivil toplum kuruluşu ve muhtar üyelerinin seçimi Safranbolu Halk Kütüphanesi toplantı salonunda yapıldı.

Divan oluşumu, Saygı Duruşu ve istiklal Marşımızın okunmasının ardından Safranbolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Fadime Uysal gündem ile ilgili bilgi verdi.
Yapılan seçin sonrası Sivil Toplum Kuruluşu temsilcisi olarak Türk Hava Kurumundan Aykut Danacı ile Musalla Mahallesi Muhtarı İlhami Özdemir ve Çerçen Muhtarı Ömer Güler oy birliği ile Mütevelli Heyetine seçildi.

Seçim sonrası mütevelli heyetinde bir yıl boyunca görev yapacak olan üyelere başarılar dileyen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer; “ Bir yıldır bizlerle beraber görev yapan, hizmet veren arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İlçede SYDV alanında önemli çalışmalar yapıldığını, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında muhtarlara önemli görevler düştüğünü, her zaman vatandaşların yanında olduklarını kaydeden Ürkmezer; “ Halkımıza ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza sizlerin aracılığıyla ulaşarak hizmet sunuyoruz. Mahalle muhtarları olarak sizler vatandaşımızın ve devletimizin temsilcisisiniz. Bu nedenle vakıf çalışmaları dışındaki konularda da mahallelerinizde karşılaştığınız sorunları hep birlikte iletişim ve istişare içerisinde çözme gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz. Yeni seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74