SAFRANBOLU BELEDİYESİNDE KADROYA GEÇİŞ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Safranbolu Belediyesinde çalışan taşeron işçiler, istenilen evrakları ilgili personele teslim etmeye başladı. Safranbolu Belediyesinde hizmet veren

Genel 05.01.2018, 17:19 05.01.2018, 17:19
10
SAFRANBOLU BELEDİYESİNDE KADROYA GEÇİŞ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36

Safranbolu Belediyesinde çalışan taşeron işçiler, istenilen evrakları ilgili personele teslim etmeye başladı.

Safranbolu Belediyesinde hizmet veren 335 taşeron personel kadroya alım çalışmaları 3 Ocak itibari ile başladı.

Yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname sonucunda; Kadroya geçecek olan personel ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Bakanı Dr. Fatih Ürkmezer; “ Kadro kapsamına alınacak mesai arkadaşlarıma şimdiden hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Yayımlanan Kanun Hükmündeki Kararname ile belediyemizde çalışan 335 işçinin kadroya geçeceğini kaydeden Ürkmezer; Personelimiz hayırlısı ile kadroya geçiyor. Bu kapsamda Belediye İnsan Kaynakları Müdürlüğümüz personelimizden gerekli evrakları işleme almaya başladı. Arkadaşlarımızın mutlu olduğunu görmek bizleri de ziyadesi ile mutlu ediyor.

Ben böylesi önemli bir çalışmanın gerçekleştirilmesini sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu’na ve değerli Milletvekillerimize teşekkür ediyor, mesai arkadaşlarıma yeniden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Müracaatların 11 Ocakta sona ereceği açıklandı.

Yorumlar (0)
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74