SAFRANBOLU BELEDİYESİ YENİ İTFAİYE BİNASININ YAPIMINA BAŞLANDI

Bölgemizde çıkan yangınlara en hızlı şekilde müdahale ederek dikkatleri üzerine çeken Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yeni ve daha moder

Genel 02.11.2017, 11:47 02.11.2017, 11:47
17
SAFRANBOLU BELEDİYESİ YENİ İTFAİYE BİNASININ YAPIMINA BAŞLANDI
banner36

Bölgemizde çıkan yangınlara en hızlı şekilde müdahale ederek dikkatleri üzerine çeken Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yeni ve daha modern tasarlanan binasına kavuşuyor.

İhalesi tamamlanan ve yüklenici firma tarafından yapımına başlanılan İtfaiye Binasının çok daha modern yapısı ile Safranbolu ve bölgemize daha hızlı hizmet vereceğini kaydeden Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer; “ 18.04.2017 tarihinde ihaleye çıkılan binanın yapımına başlandı.

İlk etapta zemin kat taban betonu tamamlandı ve 1. Kat taban kalıbı ile çalışmalar devam etmektedir. Amacımız UNESCO Miras listesinde önemli bir yeri olan Safranbolu’muzun çok daha modern bir İtfaiye Binasında hizmet vermesidir. İnşallah çok kısa bir sürede inşaatı tamamlayarak hem Safranbolu’muzun bu ihtiyacını karşılamak hem de İtfaiye Personelimizin çok daha iyi koşullarda hizmet vermesini hedeflemekteyiz” dedi.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39