SAADET PARTİSİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Saadet Partisi il başkanlığının bayramın 3.gününde parti lokalinde halka açık olarak yaptığı bayramlaşma programı

banner73
Genel 18.06.2018, 16:06 18.06.2018, 16:06
14
SAADET PARTİSİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ
banner36
Saadet Partisi il başkanlığının bayramın 3.gününde parti lokalinde halka açık olarak yaptığı bayramlaşma programı büyük bir katılımla,insanların ilgi odağı haline dönüştü.

Milletvekili adayları Muhsin Çebi ve İsmail Kirenli’nin katıldığı programda,Saadet Partisi İl Başkanı Nihat İyican,İl müfettişi,Mehmet Yüce,İl SKM Başkanı Soner Malkoç,tüm ilçe başkanları,teşkilat yöneticileri,parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Heyecanın üst düzeyde seyrettiği programda açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Nihat İyican; Tüm tesşkilatın ve tüm islam aleminin bayramını tebrik ettikten sonra; Görünen o ki milletimiz Saadet Partisi’ni yeniden mecliste görmek istiyor.İktidar artık milletin sorunlarına çözüm ümidi olmaktan çok uzaklaşmıştır.

Millet bir kurtuluş arıyor.Bu yüzden büyük bir dip dalga geliyor.Bu dip dalga inşallah 25 Haziran sabahı Saadet Partisi’ni meclise taşıyacaktır.Ramazan ayı içerisinde zor şartlar altında en güzel çalışmaları ortaya koyan Milletvekili Adaylarımıza ve tüm teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum.

İnananlar daima kazanmıştır.Bu seçimde de var gücüyle çalışan teşkilatlarımız,Saadet Partimizin mecliste yer almasıyla,çalışmalarının neticelerini,en güzel şekilde almış olacaklarına inanıyorum,dedi.

Daha sonra söz alan Milletvekili Adayı Kirenli;Yenice İlçemiz başta olmak üzere,tüm partiler içerisinde en güzel çalışmaları Saadet Partisi Milletvekili adayları olarak bizler yaptığımıza inanıyorum.Hemşerilerimizin büyük bir teveccühü var.Biz bizzat derinden gelen bir dalgaya şahit oluyoruz.İktidar partisi artık yoruldu,Saadet Partisi Milletvekili adayları olarak bizler yaptığımıza inanıyorum.Hemşerilerimizin büyük bir teveccühü var.Biz bizzat derinden gelen bir dalgaya şahit oluyoruz.

İktidar partisi artık yoruldu,yıprandı,meselelere çözüm getiremiyor.Aslında erken seçim kararı olmaları da BİZ BU İŞİ ARTIK YAPAMIYORUZ,YORULDUK,BU YÜKÜ BİZDEN ALIN MESAJIDIR,halkımızda iktidarı daha fazla yormayacak gibi görünüyor.İnşallah 24 Haziran akşamı dinamik ve liyakat sahibi kadrolarla Saadet Partisi görevi iktidardan devralacaktır,dedi.

Milletvekili Adayı Muhsin Çebi ise;Saadet Partisi’nin alanda karşılığına,yükselişine hep beraber şahit oluyoruz.Bu olayı en iyi bilende İktidar partisi olsa gerek;iktidar partisinin il başkanı,acizliğinden olsa gerek,Saadet Partisi’ne verilen oylar CHP’ye gidecek diyormuş.

Yazık bu ifadeler büyük bir acziyetin ifadeleridir ve siyasi etiğe sığmayan iftiralardır.Çukurlaşmaya gerek yok.O zaman bende diyorum ki;AKP seçmeni AKP’ye değil MHP’ye oy versin, nasıl olsa oylar oy verilen partiye değil ,ittifakta yer alan partiye gidiyor,dolayısıyla MHP’ye verilecek tüm oy AKP’ye gidecektir.Aciz iktidar bir proje ve sorunlara çözüm üretemediği için,kendini alçaltarak milleti kandırmaya uğraşıyor.16 yılın sonunda gelinen,acziyet manzarasıdır bu,dedi

Program diğer parti yöneticilerinin konuşmalarıyla devam etti. Sonunda yapılan bayramlaşma ile program sona erdirildi.
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74