OKUL BAHÇELERİ IŞIL IŞIL

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkme

banner73
Genel 11.09.2017, 14:19 11.09.2017, 14:19
14
OKUL BAHÇELERİ IŞIL IŞIL
banner36

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’in talimatıyla Safranbolu’daki okulların bahçelerinde yıkama ve çevre temizliği çalışması yapılıyor.


Ürkmezer yaptığı açıklamada, her fırsatta eğitime destek olduklarını ve destek vermeye devam edeceklerini, eğitim öğretim dönemi başlamadan evvel okul bahçelerinde ve çevresinde temizlik çalışmaları yaptıklarını bu çalışmaların yıl içerisine de yayılacağını söyledi.

Eğitime büyük önem verdiğini kaydeden Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Ürkmezer; ''Çocuklarımızın sağlıklı olması, zihinlerinin açık ve ülkemize faydalı evlatlar olarak yetişmesi dileklerimi ifade etmek istiyorum. Bilindiği üzere Safranbolu Belediyesi olarak her fırsatta eğitime dolayısı ile geleceğimiz olan çocuklarımıza destek olacağımızı ifade ediyoruz.

Yeni öğretim yılında inşallah evlatlarımıza imkanlar zarfında destek olacağız. Bu kapsamda Safranbolu’muzda bulunan tüm okullarımızın bahçelerinde önce süpürme işlemi sonrada basınçlı su ile yıkama çalışmalarımızı sürdürüyoruz . Dönem içerisinde de devam edeceğiz.

Bu vesile ile, 2017- 2018 eğitim yılında tüm öğretmen, öğrencilerimiz ve velileri ile eğitim camiasına hizmet veren tüm kardeşlerime bir kez daha başarılar diliyorum'' dedi.
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74