MYK SINAV MERKEZİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. arasında sınav alanı işbirliği protokolü 17

banner73
Genel 22.01.2019, 13:20 22.01.2019, 13:20
17
MYK SINAV MERKEZİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
banner36

Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. arasında sınav alanı işbirliği protokolü 17.01.2019 tarihinde imzalandı.

Protokolün amacı; TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri AŞ’nin, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yayımlanan ulusal yeterlilik doğrultusunda yapılacak Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme sınavlarının Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitmenleri ve sınav alanlarında yapılmasını sağlamaktır. Böylece Meslek lisemiz öğretmenleri ve sınav merkeziyle birlikte akredite hale gelmiş olacaktır. Ağır ve Tehlikeli işler sınıfında zorunlu olan ve TOBB MEYBEM tarafından gerçekleştirilen 41 Meslek dalındaki MYK sınavları Karabük’te Karabük’ün imkanlarıyla yapılacaktır.

Sınav Merkezi Protokolü imza töreni, TOBB MEYBEM Genel Müdürü Ahmet Saygın Baban, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, Karabük TSO Meclis Başkanı Hüsnü Salih Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Vekili Levent Biçer, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Erdal Üngören tarafından imzalandı.

Yorumlar (0)
4
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74