MUTULLAH YOLBULAN'A GECE EVİNDE KARAR MI İMZALATILDI?

KARDEMİR A.Ş YÖNETİM KURULUNDA YOLBULAN VE GÜLEÇ AİLESİ NEDEN AYRILIK İÇİNE GİRDİLER? KARDEMİR A.Ş YÖNETİMİ, DİĞ

banner73
Genel 07.08.2017, 17:09 07.08.2017, 17:09
74
MUTULLAH YOLBULAN'A GECE EVİNDE KARAR MI İMZALATILDI?
banner36
KARDEMİR A.Ş YÖNETİM KURULUNDA YOLBULAN VE GÜLEÇ AİLESİ NEDEN AYRILIK İÇİNE GİRDİLER?

KARDEMİR A.Ş YÖNETİMİ, DİĞER BAZI ÜYELERİN HABERİ OLMADAN RESTORAN KÖŞELERİNDE KORSAN BİR ŞEKİLDE Mİ TOPLANDI?

KAMİL GÜLEÇ, MUTULLAH YOLBULAN’IN YAŞLILIKTAN KAYNAKLANAN ZAAFINI KULLANARAK GECE EVİNDE KARAR MI İMZALATTI?

GECE EVDE İMZALATILAN KARARI YOLBULAN’IN VARİSLERİ NASIL İPTAL ETTİRDİ?

KARDEMİR A.Ş Yönetimini oluşturan hakim hissedar Yolbulan ve Güleç aileleri neden ayrılık içine girdi?

Mutullah Yolbulan’ın oğlu Mustafa Yolbulan, Kamil Güleç ve oğul Çağrı Güleç ile son aylarda ayrılık içine girdi iddiaları gündemi meşgul ediyor.

İddialara göre, KARDEMİR A.Ş Yönetimi, Yolbulan ve Yücel ailesinin temsilcilerinden habersiz bir şekilde geçtiğimiz haftalarda Kamil Güleç’in başkanlığında korsan bir şekilde toplandığı belirtiliyor.

Toplantıda SPK’ya (Sermaye Piyasası Kurulu) verilecek olan 4 bağımsız yönetim kurulu üyeleri belirlendiği iddia edilirken, bu toplantıda alınan kararın daha sonra Mutullah Yolbulan’a imzalatılmak üzere gece evine gidildiği belirtiliyor.

Kamil Güleç’in, Mutullah Yolbulan’ın akşamın ilerleyen saatlerinde evine gittiğini ve yaşlılıktan kaynaklanan zihinsel gel gitlerin zaafından yararlanarak, korsan yönetim toplantısında alınan kararı imzalattığı iddia ediliyor.

Mutullah Yolbulan’ın başta Mustafa Yolbulan olmak üzere varislerinin, babalarının yaşlılıktan kaynaklanan zaafını kullanarak bu kararı imzalatmalarına büyük tepki gösterdikleri belirtilirken, usulsüz bir şekilde yapılan toplantıda alınan kararın iptali KARDEMİR A.Ş Yönetiminde iptal edildiği ifade ediliyor.

Baba Mutullah Yolbulan’ın yaşlılıktan kaynaklanan zaafından yararlanarak imzalatılan kararın daha sonra yapılan olağan Yönetim Kurulu toplantısında şiddetli tartışmalar sonucu iptal edildiği de kamuya yansıyan bilgiler arasında yer alıyor.
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74